Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam és megbocsátott....

Megcsaltam és megbocsátott. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

több mint 1 éve vagyunk együtt. háromszor félreléptem az exemmel. először még friss volt a kapcsolat akkor, ott lebuktam. utána épp összevesztünk és nem beszéltünk egy hétig és akkor valamint a 3. is egy ilyen alkalom után volt. azokat már én mondtam el neki. miért bocsáthatott meg ennyi félrelépést? nem szeret és nem érdekli?

ne gyertek a ribanc dumákkal, mert elég csúnya összeveszések voltak, nem figyelt rám és hiányzott a törődés ezért lett megcsalás a vége.


2011. aug. 30. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

te meg ne gyere a kifogásokkal:)

egyébként szerintem papucs

2011. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
és, félredugás után jobban törődött veled? R.ibanc. Ha nem tetszik a kapcsolat, akkor beszéljétek meg, vagy szakíts, ennyi eszed sincs? Egy másik férfi farka mit segít a kapcsolatodon?
2011. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért, te annyira szereted őt?
2011. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Elég nagy balf*sz szegénykém, ha ennyiszer visszafogadott. Én az első alkalom után a fogadat vertem volna ki.
2011. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Hány évesek vagytok?
2011. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
rib@nc akkor is, ha hiányzott a törődés, hagyd ott! de neked úgy látszik kell egy balfék, aki mindig ott van, ha kell!
2011. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy már írták elég nagy papucs. Talán ennyire szeret téged vagy egyáltalán nem szeret,de ez mit számít akkor ha te nem szereted? Szerintem beszéljétek meg és szakítsatok,jobb elöbb mint később.
2011. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

engem tuti lepontoznak, de én is félreléptem pedig nekem a férjem volt. és nekem is ez volt többek között az indok.

nem figyelt rám hosszú ideje, nem törődött velem hiányzott és ezért történt meg de velem csak egyetlen egyszer mert megbántam utána , kiderült a megcsalás majdnem válás lett a vége, de mégis megbocsátott ( végül is elismerte hogy ő is nyakig benne volt abban hogy idáig vezetett a kapcsolatunk)

tudom nem megoldás a megcsalás de nem mi vagyunk azok akiknek pálcát kell törnünk egymás felett.

megtörtént, de szeretjük egymást jobban mint valaha

lehet ez kellett ahhoz hogy felnyiljon a szemünk hogy valóban szeretjük egymást


gondolom szeret téged ezt nem tudom, de ha nem szeretne akkor nem maradna veled ,

mindenki hibázhat, mindenkinek jár egy utolsó esély!

2011. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem vesz téged komolyan, még annyira sem, hogy feldühödjön a félrelépéseden. Guminő-pótlék vagy neki.
2011. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ő is szarrá csak téged közben, megérteném, és ezért leszarja. Néha belédmártogatja a hímtagját, és elvan így. Vagy tényleg papucs.
2011. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!