Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leendő aupairként miről...

Leendő aupairként miről beszélgessek a családdal?

Figyelt kérdés
Megvan már a család, az elején írtunk néhány emailt, beszéltünk skype-on, néhány nap alatt meg is született a döntés. Még majdnem egy hónapig itthon vagyok, addig is néha írunk egymásnak pár sort, főleg a kiutazással meg egyéb intéznivalókkal kapcsolatban. Viszont ők folyamatosan skype-olni akarnak, és már nem tudok velük miről beszélni. Voltam már aupair, abszolút nem zárkózom el a családtól, szóval ha már ott lesznek, nem lesz gond részt vennem a mindennapjaikban - most viszont még egy hónapig megvan itthon a saját életem, és nem nagyon hoz lázba, hogy hétvégén kertiparti volt, vagy bármi. Persze, megkérdezem, hogy sikerült, hányan voltak, jól érezték e magukat, de akkor is. A legjobb barátnőmmel se beszélek minden nap skype-on, miről beszélgessek egy - egyelőre - idegen, tizenöt évvel idősebb házaspárral?
2011. aug. 16. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Írj, hogy a kiutazásodig nem leszel elérhető skype-on.

Esetleg net-közelben. A Bakonyba mész túrázni egy hónapra.

2011. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hová mész? Érdeklődj, hogy pl. milyen látnivalók vannak arrafelé, amit a szabadnapodon megnézhetsz. Ha nagyvárosról vagy annak a közeléről van szó, akkor biztosan felsorolnak jópár dolgot.

Sport a férfival, főzés a nővel. Talán valamilyen közös témát találtok.

Vagy pl. mozi, kedvenc film.

2011. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam aupair 2 családnál, mégis fura, hogy ennyire gyakran akarnak veled beszélni.

Nekem ez már túl sok lenne, én nem érezném magam, tolakodásnak venném.


Ha neked is kínos, de nem akarod megmondani, mond azt, hogy elfoglalt vagy, nincs időd minden nap a géphez ülni skypeolni.

Vagy találj ki más kifogást ( pl. nem volt net pár napig stb.)

2011. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

* én nem érezném jól magam


Ez jó ötlet, hogy nyaralni, túrázni mégy.

De akkor ügyelj rá, hogy még véletlenül se lépj be skypera addig.


Ez nem zavaró neked, hogy már most ennyire belemásznak az életedbe?

2011. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
jobb klikk----parnter tiltása!
2011. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem csak én találom ezt furcsának. De ezeken már mind túl vagyok, voltam nyaralni is, a netünkkel is volt probléma, szóval ezekkel már mind próbálkoztam:) De szerencsére néhány nap múlva több hétre elutaznak.
2011. aug. 16. 10:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Akaratlanul is már az jut eszembe, hogy velem van a gond, nem is velük. Lehet, hogy ők is csak jófejek akarnak lenni, és mikor megemlítik, hogy este felhívhatom ám őket, csak azért teszik, hogy lássam, ha bármi van, vagy beszélgetni akarok, ők ott vannak.
2011. aug. 16. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy nem ők akarnak hívogatni, hanem csak felajánlják minden este a másnapi beszélgetést?

Végül akkor te hívod őket?


Angolok?

Mert azok ilyen túlzottan udavriaskodókak (egy magyar szemével), nekem néha már szinte vicces amit művelnek.

Mert ha angol, akkor lehet, hogy csak ezért mondja, nekik ilyen a stílusuk, de tuti nem sértődik meg, ha nem hívod minden nap.

2011. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Németek. Ők mondják mindig, hogy hívjam őket, aztán felmegyek skype-ra, és ők hívnak. Mondjuk nem tűnik úgy, hogy megsértődnének, ha mégsem vagyok online, szóval lehet, hogy mégiscsak én bonyolítottam túl..
2011. aug. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!