Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek a párom...

Miről beszélgessek a párom családjával?

Figyelt kérdés
A párom nemsokára bemutat a szüleinek és a húgának, egy egész hetet töltök majd náluk, és szörnyen izgulok, nem tudom, miről fogok beszélgetni velük. Azt mondta, már szinte mindent elmesélt rólam a családjának, úgyhogy magamról nem igazán fogok tudni beszélni. A testvére 16 éves, én 17 vagyok, talán vele lesz egy-két közös témánk, de nem tudom, mit fogok kezdeni a szüleivel! Segítsetek légyszi!
2009. jan. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Nyugi,biztos lessz valamilyen témátok.Pl.mond hogy mutasson fotókat,stb,biztos mesélni fog majd a barátodról hogy milyen volt kicsinek stb

Én is rengeteget aggódtam,most már barátnői viszonyban vagyunk,én mindenben számíthatok rá

2009. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni... Én már túl vagyok egy-két ilyen bemutatáson. Nem kell feltétlen neked felvetni az első gondolatot. Úgyis kérdezni fognak, amire kíváncsiak. Utána meg már megy minden a maga útján. A lényeg, hogy ne görcsölj rajta.
2009. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem lesz gond! Bár, a párod mindent elmesélt rólad, biztos, hogy lesznek olyan kérdések, amiket tudnak és mélyebben belekérdeznek. Pl. Hallottam, hogy úszol és hogy megy?

Egyébként beszélgethettek suliról, sportról, hobbikról, családról...

2009. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!