Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A társadalom miért mindig a...

A társadalom miért mindig a szeretőt ítélni el és sose a házasságtörőt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
De, hogy, a szeretőnek nem tűnik fel hova megy esténként, miért nem tudja hívni, miért nem láthatja az otthonát, ünnepek alatt miért nincs vele. Azért egy idő után gyanús, nem?
2011. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, hogy örökké. de a randizgatós időszakban még igen..
2011. aug. 16. 15:33
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
DE az emberek nem is azt ítélik el, aki nem tudja, hogy ő csak szerető... bár valóban, ha hónapokig nem tűnik fel, az érdekes.
2011. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha velem ilyen történne elsősorban a férjemet ítélném el. De sajnos van - több - olyan barátnőm, aki házas embert "vállalt be". Nem is értem, ezt milyen nyakatekert módon magyarázzák meg maguknak :( Szerintem én sosem tudnám ennyire megalázni magam.
2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal inkább a házas felet ítélem el, és nem a harmadikat.

1. A "szeretőnek" honnan kéne tudnia, hogy az éppen nála próbálkozó ember házas? Valószínűleg nem ezzel az infóval kezdi.

2. Ha a harmadik egy független ember, akkor az ő részéről nincs akadálya a dolognak, az nem az ő bűne, hogy a másik, aki kapcsolatban van, olyan jellem, amilyen. Ha vele nem teszi meg, megteszi mással, mert láthatóan ennyire tartja a párját.

3. Arról, aki házasságban másfelé kacsintgat, emberileg nem tudom sokra tartani, hiszen ha mással akar lenni, nem a párjával, akkor legyen benne annyi gerinc, hogy ezt megmondja, és előbb véget vet a kapcsolatnak, utána kezd el mással kavarni.

4. Az ilyen szeretőkkel annyi a gond, hogy saját magukat nem értékelik valami sokra, ha beérik azzal, hogy osztoznak valakin.

5. Tudom, hogy vannak olyanok, akik szinte direkt olyanokra másznak rá, akik már házasok. Nade kérem szépen, hát nem két emberen múlik? Ha én szeretek valakit, az nem csalom meg, akkor sem, ha nagyon mászik rám valaki más.

2011. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
58%

Mert van egy egység a család,és amíg a szerető nincs képben az együtt van.

Senkit nem érdekel miért,vagy miként jöttek össze;kiszakította a családból a másik felet.

2011. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőt elítélik, de a házasságtörő bűne annyira egyértelmű, hogy kár rá külön szót fecsérelni. Másrészt a szeretőnek viszont lehetősége van szabadon párt választani, és úgy lesz egy házas ember szeretője, hogy volt más választása, ami szintén nagyon gáz.
2011. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert így könnyebb nekik.
2011. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 18. 15:40
 30/34 anonim ***** válasza:

az ovis, felületes látásmód a szeretőt ítéli el.

ha az én férjem megcsalna, tuti nem a szerető kapná a nagyobb "pofont"...

2011. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!