Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit készítsek anyukám születés...

Mit készítsek anyukám születésnapjára nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az anyukámnak a szülinapja. Eddig vettem neki egy csokit. De még szeretnék valamit készíteni saját kezűleg lehetőleg olyat ami nem kerül pénzbe mert sürgős.

Szeretném ha segítenétek.


2011. okt. 30. 12:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne ezért kérem segítsetek
2011. okt. 30. 12:31
 2/10 anonim ***** válasza:

elvégzed helyette a házimunkát otthon,ha tudsz süthetnél neki valami.

csinálhatnál neki egy szép rajzot,vagy ilyesmit.

[link]

2011. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Torta; virágcsokor, beváltható kuponok (pl 1 mostogatás, 1 hátmasszázs, 1 teketítás, stb.)
2011. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek csak az a gond hogy sütni nem tudok meg én olyan ajándékot amit én oda tudok adni... köszi a linket csak az a baj hogy ehez szinte semmilyen anyag nincs itthon .. :( továbbra is várnám a segítségetek de azért nagyon köszi
2011. okt. 30. 12:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam a kuponra csak apukám is ezt kapott apák napjára de azért jó ötlet lenne csak az a baj hogy nem tudom mikor csináljam meg ... mert olvasgatok és annyi ötlet jött... mint pl. szám ( ahány éves lett ) kirakva ilyen pici papírokból (picire összegyűrve) tudjátok. Akkor a kupon. Egy lap amin idézetek vannak. Akkor van egy könyv amiben találtam egy ilyen kis üdvözlőlapot csak az a baj hogy azt nem bizti meg tudnám csinálni... és annyi minden jutott eszembe.. De köszi hogy segítetek de még azért írjátok amit gondoltok kérlek
2011. okt. 30. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:

csinálhatnál neki ajtódíszt papírból.

kivágsz egy szív alakú formát,kiszínezed és ragasztasz rá még papírból kivágott ,színezett virágokat.

ha tudsz nyomtatni akkor csinálhatnál neki képeslapot idézetekkel.

2011. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnos nincs nyomtatónk
2011. okt. 30. 13:30
 8/10 anonim válasza:

Szia

[link]

Én ilyet csináltam, csak egyszerűbbet. Tégla alakú, és csomagolópapírból vágtam rá virágot. a kép az pedig olyan mikor én és a tesóm állunk egymás mellett, nem mintha lényeges lenne. DFe nagyon egyszerű, olyat biztos te is tudsz, valami kartonbol vágsz keretet.

2011. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Torta:

piskóta, rá egy réteg vaníliapuding, banán karikákra szelve, utána ismét vaníliapuding, majd megint banán, erre zselatint tenni vagy tejszínhabot. - finom megoldás, ami egy órába sem telik (másnap is finom).


Ha kreatívabb szeretnél lenni akkor gyűjts össze egy csomó fényképet rólatok, az együtt eltöltt időkről, hol voltatok együtt, stb. és ebből készíts kollázst. Ha kész van, keress/vegyél egy megfelelő méretű képkeretet tedd bele, csomagold be, és garantált a siker.


Remélem időben tudtam segíteni :)

2011. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek hogy segítettek nekem és még a torta recepjét is leírjátok, csak az a baj hogy ilyet nem eszik anya (mert nem bírja) és különben is észrevette volna ha csinálom meg nem tudom mikor vettem volna meg és különben is azért még nem nagon használhatom a tűzhelyet meg ezeket. de köszi mindenkinek a segítséget . már oda adtam neki az ajándékot és van tortája csinált. És végül ezt készítettem : egy lap amire ráírtam ahány éves lett és montázzsal kiraktam, egy kupont , egy rajzot hármunkról ( apa ,anya ,én) egy lapot egyik odlalán 3 vers van másik oldalán a kedvenc virágát lerajzoltam az orchideát. meg kapott egy milka csokit.
2011. okt. 31. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!