Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Kezd...

Miért csinálja ezt? Kezd kissé kellemetlen lenni.

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja szakítottam, mert kiderült, hogy bizony félre kacsintgatott. Elég csúnya elválásunk volt pofonokkal fűszerezve.

Na most mi annak idején vettünk közös telefonokat közös szerződéssel. A hűségnyilatkozat 2 évre szól, idén decemberbe fog lejárni.

Megbeszéltük, hogy havonta jön a pénzért, ne neki kelljen fizetnie az én részletemet is.

Azóta nem tudok róla semmit! Egyszer írt sms-t a szülinapomra..de annyi.

Viszont én mostanában igen aktív életet élek, és a telefonszámla bizony egyre magasabbra kúszik, így a fizetnivaló is. Lassan már nekem kellemetlen, hogy ő fizeti azt is, amit én beszélek le havonta.


Megfogadtam, hogy nem fogok neki könyörögni, hogy jöjjön a pénzért(elvégre az ő kára), de ugyanakkor kissé hülyén is érzem magam.

Szerintetek miért viselkedik ennyire idiótán? Nem gyerekes ez egy kissé?


Köszi a kulturált válaszokat! :)


2011. aug. 16. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tullepett rajtad, fizeti tovabb a telefont, mar csak 4 honap. Ne telefonalj ezen a mobilon, hadd fizesse tovabb, de nem a Te hivasaidat, vegyel egy masikat, azt hasznald.
2011. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg elkérheted a számlaszámát, és akkor át tudod utalni a pénzt minden hónapban. Lehet, hogy nem akar veled talizni, vagy ilyesmi.
2011. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kissé hülyén venné magát, ha a számla-számlája után érdeklődnék szerintem :)

Viszont az új telefonra én is gondoltam...lehet, hogy beruházok egyre.

Köszi a tippet!

2011. aug. 16. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem evidens lenne, ha levinnéd neki a pénzt. Vagy olyan közös ismerősöddel, akiben megbízol átküldöd.. Elvégre már nem tartozol hozzá, én a föld alá süllyednék szégyenemben, ha a volt barátom fizetné a számlámat..
2011. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ez valamiféle kedves gesztus akar lenni tőle...?

Vagy esetleg egyfajta bosszú, hogy később hozzádvághassa, hogy fizette helyetted...

Én valami ilyesmire gondolnék.

2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szép és jó...de ha MEGBESZÉLTÜk, hogy jön érte, akkor miért én kajtassak utána? Neki kellene eljönnie a pénzért, a számlát+csekket is hozzá postázzák.

Másrészt meg azt sem tudom, hogy mennyi ez én részletem, mert én csak sms-t kapok arról, hogy a kettőnk közös összege mennyi. :(

2011. aug. 16. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy fogod magad besétálsz a szolgáltató bármelyik boltjába és a számot bemondva befizeted ott a számlád.
2011. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:10


Végül is ő beszélt rá az előfizetésre, én nem akartam. Lehet, hogy így vezekel? Nem tudom. :D

Ha meg hozzám fogja vágni a számlát, akkor nagyon dühbe jövök. :)

2011. aug. 16. 17:14
 9/12 A kérdező kommentje:

válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:14


Olyat lehet? Vodafonos a teló, az ő nevén van minden. Még számlát sem kapok, csak egy sms-t havonta. Minden hivatalos papír az ő címére megy.

2011. aug. 16. 17:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, így nem, hogy csak a részedet fizeted be. Csak úgy lehet, ha a teljes számlaösszeget fizetnéd be.
2011. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!