Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Kezd...

Miért csinálja ezt? Kezd kissé kellemetlen lenni.

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja szakítottam, mert kiderült, hogy bizony félre kacsintgatott. Elég csúnya elválásunk volt pofonokkal fűszerezve.

Na most mi annak idején vettünk közös telefonokat közös szerződéssel. A hűségnyilatkozat 2 évre szól, idén decemberbe fog lejárni.

Megbeszéltük, hogy havonta jön a pénzért, ne neki kelljen fizetnie az én részletemet is.

Azóta nem tudok róla semmit! Egyszer írt sms-t a szülinapomra..de annyi.

Viszont én mostanában igen aktív életet élek, és a telefonszámla bizony egyre magasabbra kúszik, így a fizetnivaló is. Lassan már nekem kellemetlen, hogy ő fizeti azt is, amit én beszélek le havonta.


Megfogadtam, hogy nem fogok neki könyörögni, hogy jöjjön a pénzért(elvégre az ő kára), de ugyanakkor kissé hülyén is érzem magam.

Szerintetek miért viselkedik ennyire idiótán? Nem gyerekes ez egy kissé?


Köszi a kulturált válaszokat! :)


2011. aug. 16. 16:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hmmm igen nagy kár. Sajnos én nem vagyok oly önzetlen, mint ő. Helyette nem fizetek.
2011. aug. 16. 17:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarnád, megnéznéd a telefonodon az adott havi hívásidőt, kiszoroznád a percdíjjal, máris tudod mennyi a te részed. A lakcímét gondolom tudod, rózsaszín csekken simán feladhatod. Vagy, ha már 3 hónapja fizeti a tiedet, akkor legközelebb simán elküldhetnéd a teljes számla összegét. Nem ő viselkedik gyerekesen, hanem te. Ő mászkáljon azért, hogy te kifizesd a telefonszámládat? Még ha mondta is, hogy jön, de látod, nem jön.
2011. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!