Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges? Van egy kissé...

Lehetséges? Van egy kissé kellemetlen problémám.

Figyelt kérdés

Tizenéves vagyok, és pár hete vettem észre. Wc-n voltam, és utána éreztem egy kellemetlen érzést. Egy kis dudor volt a végbélnyílásomnál. De másnap viszont eltűnt, és a következő alkalomig elő se jött. Eddig nem tulajdonítottam ennek nagy figyelmet, de most...

Ez biztosan aranyér?

Mert ha igen, az elég kellemetlen lenne így tizenévesen...

Mivel pát tünet azért hasonlít...:/


2009. okt. 9. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
simán lehet. van akinek attól lesz ilyen tünete, hogy felfázik, pl. hideg betonon, kövön ücsörög. Az aranyérnek nem felfázás feltétlen az oka. Jobb ha megvizsgáltatod magad, minden elhanyagolt dolog idővel csak rosszabbodik. És figyelj mire ülsz le :)
2009. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban aranyér. De nem kell megijedni nekem is volt 12-13 évesen 1x. Azóta viszont 1x sem és már felnőtt vagyok. Jő meleg fürdő és semmi mezítlábaskodás. Nekem ettől elmúlt. Lehet vanni patikában krémet is és kúpot.
2009. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sokat segítettetek.:)

2009. okt. 9. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagy valószínűséggel az. De nem kell vele egyből orvoshoz szaladnod, főleg a te korodban. Ez csak egy enyhébb formája, és gondolom nem fáj illetve nem vérzik. Lehet többször tapasztalni fogod, mert hol felhúzódik, hol pedig lejön, ekkor érzed te.
2009. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, fájni nem fáj, csak kellmetlen.:(

Remélem majd elmúlik. :(

2009. okt. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!