Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki?

Van olyan férfi aki?

Figyelt kérdés
kedveskedni, udvarolni próbál csak már-már szánalmasan hülyén fejezi ki magát. Találkoztál már hasonlóval?
2011. aug. 16. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyannal találkoztam, hogy kis egérke hangon beszélt, még az el is ment, de hogy közben furán lefelé lógatta a kezeit, mintha pitizne, azt nagyon nem tudtam hova tenni. Próbáltam nem észrevenni, és kerülni a srácot. Amúgy okos fiú volt.
2011. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt arra gondolok főleg hogy kedvességeket mond nekem de olyan béna szavakkal és megfogalmazással.
2011. aug. 16. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ha nem ismered az illetőt, a szánalmas hülyén kifejezés lehet csak abból adódik, hogy tisztára szerelmes beléd, és kicsit küszködik. Szóval mégse mondhtja oda első találkozáskor, hogy odáig van tőled, de nem tud semlegesen viselkedni a jelenlétedben. Nem?
2011. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na inkább kérdezek, mióta és mennyire ismered a srácot?
2011. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jártam vele 1,5 évet. és most újra próbál közelebb kerülni hozzám. bár járás alatt se volt erőssége a kommunikáció, a szeretlek szót aligha mondta ki, talán 3-4x.
2011. aug. 16. 18:30
 6/6 TOMAtm ***** válasza:

pfúú extragáz.

nem lehet h azért nem szólt mert nem hagytad szóhoz jutni? hehe

2011. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!