Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell piszkálni a barátom...

Miért kell piszkálni a barátomat a barátnőimnek, nem csak előttem, hanem előtte is, mert vékony és nem izmos, vagy sportos, mint amit ők szeretnek?

Figyelt kérdés
Többször megjegyezték,hogy milyen vékony, felszedhetne pár kilót és ezt több ember előtt hangosan, meg csúfolkodtam már rajta előttem is. Hozzáteszem, hogy nem sovány, csak nem izmos, mint amiket ők szeretnek. Egyszer megláttunk egy izmos férfit és megjegyeztem, hogy a volt párom is olyan volt, erre megszólal egyik barátnőm, hogy nagyon leadtam az igényekből. Erre megjegyeztem, hogy engem nem zavar, hogy vékony, amúgy is nagyon szép arca van, ami igaz is és nem sok férfiről lehetne elmondani, persze ezt már nem hallották meg. Hozzátenném, hogy ők sem modellalkatok és úgy vettem észre, hogy nagyon válogatósak, egy ideje nincs is barátjuk, talán emiatt. Én azt nem értem, hogy miért kell piszkálni őket. Mondtam a barátomnak, hogy legközelebb visszaszólhatna nekik, csak ő nem az a fajta.
2011. aug. 16. 19:49
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
52%

2 dolog: 1 képzeld:a sport nem árt!!eljárhatnál a barátoddal minimum úszni,attól csak felszedne pár kilót.de legjobb lenne neki egy kis konditermi edzés és a kajálását is megnézhetnéd.

2:lehet h a barinőid kicsit irigyek,mert neked van pasid nekik meg nincs.amúgy nem baj ha b*szogatják a pasidat,amíg az izlés határain bellül marad.Ha meg őksem modell alkatok akkor ha legközelebb beszólnak,nyugodtan mond h szeretnétek ilyen vékonyak lenni mi?

2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Meséld el a barátnőidnek, hogy neki 40 évesen is lapos hasa lesz, az izmos fiúk meg sörhasat növesztenek. Őket most őszintén, miért zavarja, ha neked tetszik, szereted, akkor fogadják el.
2011. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már miért a barátodnak kellene ilyenkor megvédeni magát? Lehet, hogy jobb is, ha nem reagál, mert ha felkapja a vizet, akkor még könnyen rá is aggathatják, hogy azért, mert zavarja, amit mondanak. Én a helyedben inkább megmondanám kerek perec a bnőidnek, hogy 1) legalább neked van pasid, nekik meg nincs, és ha nekik nincs, akkor ne piszkáljanak irigykedésből, 2) ha nem képesek befogni a szájukat, te többet nem is akarod őket látni. ha igazán fontos vagy nekik, ezek után meg fogják gondolni.
2011. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kik Ök Neked, a barátnöid??


Én azt vallom, hogy aki kritizálja a párom az nem a barátom és piszkos módon irigy.

2011. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!