Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem találok magamnak pasit!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nvikka kérdése:

Nem találok magamnak pasit! 13 éves vagyok! Tudom hogy 13 évesen még nem kell pasi, de látom hogy a barátnőimnek is van pasijuk! Valamelyikük meg is kérdezi hogy mért nincs pasim és ilyenkor rosszul érzem magam! Szeretnék már egy pasit! Tanács?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 15:53
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ne akarj másnak megfelelni!!!! Csak magadnak. Ha nem így lesz, akkor nagyon rosszul fogsz járni...
2011. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, én is így vagyok, csak 15/L-ba....hát majd csak lesz vmi:)
2011. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

> de látom hogy a barátnőimnek is van pasijuk!

Attól még neked nem kell hogy legyen.

2011. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 EddieCivic4g válasza:
79%
Így kezdődnek azok a kapcsolatok,amiket életed végéig bánni fogsz...
2011. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

"Tudom hogy 13 évesen még nem kell pasi"

hülyék vagytok mind egytől egyig ( a barátnőiddel)

2011. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
de ha attól jobban érzi magát akkor azzal egyben önmagának is megfelel, am bocs hogy semmi hasznos tanács nemjut eszembe :/
2011. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

A. Vegyél egy nagy levegőt, gondolkozz el komolyabbban rajt, hogy még csak 13 vagy, illetve kell a fenének mér most pasi, és élvezd az életet anélkül, nem kell izgulni, majd lesz több is, mint szeretnéd!;)

B. Vegyél egy nagy levegőt, és kezdj el ismerkedni, de okosan, ne az első jöttmentre mond azt, hogy ő az "igazi"! Lényeg az, hogy ha több embert ismersz(személyesen), nagyobb a választék. De próbálkozhatsz neten is, bár az egy kicsit rizikós, óvatosnak kell lenni. Lényeg, hogy nagyon görcsösen ne akard, ha kiegyensúlyozott vagy és boldog, előbb-utóbb megtalál a szerelem magától is!


Ui.: Egyszer valahol olvastam, hogy a 6 mrd. emberből, aki a Földön él 1,52 mio. lenne tökéletes társad. Utánaszámoltam, ez kb. minden 4000. ember. Na mármost, életed folyamán ennek többszörösével futsz össze/ismerkedsz meg, úgyhogy csak tartsd nyitva a szemed, és ne aggódj a barátnőid miatt, fogadok, hogy lesz köztük olyan, aki 1-2 év múlva már emlékezni sem akar a mai "nagy" szerelmére!:)

17/F

2011. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az hogy tanuljál inkább és legyen érettségid ! Tini anyuka szeretnél lenni vagy egy tini kiégett q.rva ???

Nem pasit kéne amúgy sem gyűjtögetni, hanem szerelmet mert a szerelemnél kevés szebb van ! Miért nem tudod kivárni a szerelmet ?

2011. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én 12 vagyok és már volt egy pasim-meg is bántam. Én is keresek vkit,hátha, de még nem találtam. A "barátnőiddel" meg ne foglalkozz,én is letojom őket, nem érdekel a véleményük ebben a témában. Különösebben nincs erre a gondra jótanács,keresni kell ;)
2011. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én is 13 vagyok és volt pasim most már csak barátok vagyunk. azt üzenem azoknak akik azt írogatják, hogy még nem kéne pasi meg hogy tanulj hogy ők amikor ennyi idősek voltak vajon mit csináltak? Babáztak? Sztem normális ha az ember ilyen korban is szeretne pasit csak és pasikról beszélget a barátnőivel csak vigyázzon!!!


nálam 2 évvel idősebb ismerősöm terhes a pasija meg szakított vele

2011. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!