Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet élni egy életet...

Le lehet élni egy életet BOLDOGAN az első szerelemmel?

Figyelt kérdés

úgy hoyg mondjuk 16 évesen jöttök vele össze? nem vágynátok szerelemre? vagy elég lenne a szeretet, a biztonság, a tisztelet?

Akivel ez tötént , írna róla?


2011. aug. 16. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én két ilyen párt is ismerek és nagyon sok éve együtt élnek boldogan, úgy, hogy elsők voltak egymásnak.
2011. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen idősen jöttem össze a Szerelmemmel, 3,5 éve vagyunk együtt(persze tudom, ez még közel sem egy egész élet :) ), és igen, vágyom a szerelemre, és ezt érzem is iránta! Ha nem így lenne, csak a szeretet, tisztelet, hasonlók... akkor semmi értelme.
2011. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szuleim tobb mint 40 eve hazasok. Mindketto szinte gyerek volt mikor megismerkedtek, es mindkettonek a masik volt az elso. Ugy leeltek egy emberoltot (es meg hala istennek elnek s virulnak) hogy mas nem is volt az eletukben. Felneveltek ket gyereket es harom unokanak orvendenek. Persze h neha veszekednek es gondolom a szerelem mar nem langol ugy mint anno, de ha latod oket tancolni, akkor nem is kerdes, h boldogok egyutt - es szerintem ez a fontos!
2011. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) én 16 voltam (majdnem 17) mikor összejöttem a szintén gimnazista párommal. Hatalmas szerelem volt, egymáson lógtunk egész nap, jó volt minden:) Azóta persze telt az idő. Részünkről a hatalmas szerelem átalakult már inkább erőteljes szeretetté, hatalmas kötődés van közöttünk. Tudjunk, hogy bármikor számíthatunk egymásra, együtt tervezzük a jövőt:)

Tudatosan nem teszek a "boldogságért" de megadjuk egymásnak a kölcsönös tiszteletet, bizalmat, szeretetet, néha meg még a láng is kigyúl nekünk kitűnően működik vagy 4 éve. Ez még nem az egész élet, de tervezzük:)


21-L

2011. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. :) Én is ismerek többet is. Egyik ilyen pár nagybátyám és felesége. Sajnos pár éve nagybátyám meghalt, felesége azóta is gyakran mondja, hogy mennyire hiányzik neki "drága szép szerelme". Mindig így beszél róla. Mondta múltkor, hogy imádja a gyerekeit, az unokáit még jobban, de neki a férje volt a mindene. :( De ismerek több ilyen boldog párt is.
2011. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár még nem vagyok abban a korban és nincs is megfelelő mennyiségű múlt a hátam mögött, hogy egyértelműen állíthassam, hogy igen, le lehet, de... A szerelmemmel 18 évesen ismerkedtem meg. Barátom volt, mikor először találkoztunk. De bennem rögtön fellobbant valami addig nem érzett, szikrázott köztünk a levegő.

Nehéz volt, nem tudtam mit akarok. Ő végülis a munkája miatt külföldre ment, nem szakadt meg a kapcsolat, de ritkán, havi 1-2 alkalommal beszéltünk csak, telefonon vagy online, mivel messze volt.

Aztán úgy hozta a sors, hogy összetalálkoztunk. Én akkorra már szakítottam a barátommal. Nem mondom, hogy miatta, mert voltak más, súlyosabb tényezők, de valahol a szívem mélyén tudtam, hogy ő is közrejátszott. Amit akkor éreztem, amikor megláttam őt annyi idő után... Hát, leírhatatlan, de gondolom ezt nem kell senkinek sem magyaráznom, aki volt már szerelmes. :)

Neki sem volt senkije, elkezdtünk "ismerkedni" randizgatni és már az elején tudtuk, hogy ez komoly, olyannyira, hogy 1 hónapos együttlét után hazajött, mondván, hogy addig nem megy vissza, még oda nem költözök hozzá, mert - a korát tekintve sok távkapcsolata volt már - nélkülem minden nap egyre rosszabb és nem bírja.

Kiköltöztem, ott éltünk még másfél évet, aztán hazajöttünk. Összeházasodtunk és nem régen megszületett a kisbabánk. 5 év után is, ha ránézek, ugyanazt a fantasztikus érzést érzem, mint mikor hosszú idő után megláttam újra a reptéren.

Nem tudnám (és nem is akarom!!) elképzelni mással az életem, nekem Ő éppen elég ahhoz, hogy örökre és megmásíthatatlanul magához láncoljon.

Ennél boldogabb nem is lehetnék és remélem, nagyon remélem, a nyugdíjas éveimben is ugyanezeket mondhatom el magunkról. :)

2011. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, az lemaradt, hogy az én első IGAZI szerelmem Ő, az előtte lévő barátom csak amolyan fellángolás szerű volt.
2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak hullám hegyek és völgyek, DE mivel szeretjük egymást, és kitartunk egymás mellet, ez inkább erősebbé tesz bennünket. Részemről volt egy fellángolásféle egy másik férfi iránt...ma már csak mosolygok magamon (de jó, hogy semmi nem lett belőle)

15 éves voltam ő 17 amikor összejöttünk.Már lassan 30 éve együtt...:)

Persze ki tudja mit hoz a jövő...

2011. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 20 éve vagyunk együtt, 17-18 évesen jöttünk össze, és azóta is boldogan élünk. :)
2011. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 17évesen jöttem össze a férjemmel,ő 23volt.24voltam mikor összeházasodtunk.Nagyon boldogan éltünk és most 34évesen elhagyott egy 20éves nőért.17évet éltünk le együtt.Ismerek még egy párt akik már az általánosban is szerelmesek voltak,minden iskolát ezután együtt jártak.Az egyetem ideje alatt összeházasodtak.Majd dolgozni kezdek(orvosok)és elváltak.Nem lehet megjosólni.
2011. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!