Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki válogat, és nem dolgozik akármit? Egy 57éves nőnek 23év munkaidő nem kevés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát én egyszerre irigylem és rühellem az ilyeneket, mert jo nekik h meg tudják tenni, ugyanakkor felháborító, h mig mások güriznek és szívnak mint a torkos borz, addig ök vigan elélnek a segélyekböl....
2011. aug. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért ne válogatna, ha megteheti?

Ha teheti,válogasson, és válassza a legjobbat!

2011. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az en anyosom is nagyjabol ennyi idos es kb5 ev munkaviszonya van.... na de en marha szerencses vagyok mert 16.000 km valaszt el tole :) neked meg kitartast es remelem hamarosan talalsz valami megoldast
2011. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%

Előző vagyok.

Elolvastam, amit kiegészítésként írtál.


Hááát...

Ha az én menyem lennél, úgy vágnálak ki, hogy lábad nem érné a földet!

Mi az, hogy "Menjen napszámba kapálni!"

Menjél te, ha annyira tudod ajánlgatni, majd meglátjuk, mennyire fog tetszeni!

Mit piszkálod te az anyósodat?

Mi közöd hozzá, hogy mennyi munkaviszonya van?


Örülj neki, hogy ilyen anyósod van, mert más már leordította volna a fejedet.


Menjen napszámba kapálni????


Egyáltalán, mi jogon szólsz te be neki?


Soha életemben nem tudnék így beszélni az anyósommal, se anyámmal, se senki idősebb női rokonnal.


Szerintem nagyon bunkó módon írsz anyósodról.


Én nem hagynám, hogy a menyem ilyen pökhendien kioktasson, az biztos!

2011. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Lehet hogy igazad van,és bunkó vagyok. Semmi közöm hozzá hogy mennyit dolgozott,ez igaz! A gond csak az hogy mi tartjuk el,nálunk lakik egy pici lakásban. Meg lehet kövezni,de én a párommal és a babánkkal akarok élni nem az anyóssal,vagy bárkivel.

Nehogy már nekem fájjon a fejem mert évek óta nem dolgozik,aztán meg sír hogy nem kap özvegyit meg hol van még a nyugdíja. Néztünk neki állást a párommal,de neki vannak igényei. Ő elmegy beteget ápolni,de ne legyen magatehetetlen,és ne keljen pelenkázni. Ő lakjon ott,és a fizetés mellett etessék,de ne is legyen nagyon messze mert ő nem bír sokat utazni.

Ha egy beteg idős emberről beszélnénk akkor nem járna a szám,de ő nem az. Egyszerűen csak elszokott a munkától!

2011. aug. 17. 10:02
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja és képzeld,minden nyáron jártam napszámba. Gyerekkorom óta mert én ebben nőttem fel,és nem büdös a munka. Otthon is hatalmas kertünk volt,a családom mezőgazdaságból élt. Két nyelvvizsgám és egy diplomám van,nem azért írom hogy fényezzem magam,csak nekem nem fáj a munka.
2011. aug. 17. 10:07
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én szomszédom is ilyen lusta népség.Már nyugdíjas de nagyon kevés a nyugdíja mert alig volt munkaviszonya.NA MOST MÁR ÉVEK ÓTa JÁR HOZZÁNk KÉREGETNI,TUDJÁTOK ,EGY pOHÁR CUKOR, KIS rIZS ,PÁR TOJÁS STB.eZ MEGY NAP MINT NAP ÉS MOST NEM TúLZOK.Lhet,hogy hülye vagyok de sajnálom és segítek neki,holott simán mehetne a balcsira szezon munkára de mindig talál kifogást,hogy most miért nem.A számlákkal mindig el van csúszva, a napi megélhetésük is kérdéses.Ja a cigi az megy ám.

És ha tiszteletlen vagyok ha nem én is beszóltam neki,mikor mondom,hogy lehet menni gazt huzkodni az árpából,napszámba,erre ő nem szeret kapálni,de mondom kéregetni azt szeret mi?azt igen.

Most akkor mi ez ha nem lustaság?Zavard az anyósodat haza a pi@ába,azt éljen meg úgy ahogy tud!

2011. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!