Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valakinek...

Szerintetek lehet valakinek az anyja a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 12:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2011. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%
egy anya legyen anya és ne legjobb barátnő.
2011. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Lehet! De egész életemben undorodtam tőle, mert nővérem és anyám közt volt ilyen viszony, és mindig is éreztem hogy velem máshogy bánik! :(
2011. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
76%
Ezt csak akkor szokták használni így, ha tényleg úgy beszélsz, viselkedsz anyukáddal, mint egy barátnővel és jó a kapcsolatotok.
2011. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Mégis mi zárná ki? Már ha amúgy jól kijönnek és mindent meg tud vele beszélni. Az anyja mindig ott lesz neki, és számíthat rá az életében, míg a barátok van h le-le szakadnak.

Ha egy hullámhosszon vannak, akkor lehet. Pláne, ha fiatalos anyukáról van szó.

20L

2011. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, ismerek is ilyet, de szerintem ez nem feltétlen a legjobb dolog. Nekem nagyon jó a viszonyom anyuval, de akkor is az Anya szerepet tölti be nálam, a legjobb barátnő szerepét pedig más, és ez így van rendjén.
2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha saját magamból indulok ki,szerintem nem igazán,bár ez korfüggő is.A családot és a barátokat külön kellenne kezelni.Ez kamasznak például szüksége van azonos korú barátokra is,egy felnőtt nőnek mondjuk lehet más értékrendje.A személyiség is befolyásoló tényező.
2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
gyerekként nem, de ha az ember átesik a kamaszkor őrületén, akkor abszolút lehet. Én 34 vagyok, anyu 52, kb. 18-19 éves korom óta a legbizalmasabb barátnőm, mindent tud rólam, ha bajom van, ha örülök, őt hívom először, 100%-ig megbízom benne és 100% biztonsággal bízom rá a lányomat is.
2011. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Igen. Nálam is ez lett a helyzet.

A többi "barátnő" lekopott abban a pillanatban, mikor összeköltöztem a párommal, van olyan aki szó szerint eltűnt az életemből, mikor kiderült, hogy terhes lettem.

Pedig van lehetőség találkozgatni, de ez így már nem felel meg nekik. No comment.

Anyuban meg egyszer sem csalódtam.

2011. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem viszont nagyon nem az...xd
2011. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!