Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, ha...

Honnan tudhatom meg, ha valakinek én vagyok a legjobb barátja? Azt a valakit én a legjobb barátomnak tartom.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmmel mindent megbeszélünk. Ha náluk vagyok simán benyúlok a hűtőbe italért, ha az asztalon van a süti kérdezés nélkül veszek, ő szintén ilyen nálunk.

Volt már, hogy hajnali négykor hívtam, hogy kidobott a barátom, ő fél óra múlva itt volt és megvigasztalt.

Egyszer ő éjszaka kellős közepén fél 1 körül odaállított hozzánk, hogy itt szeretne aludni, mert anyukája kidobta(természetesen másnap délután megbeszélték és hazament).

Ha ilyen helyzetekbe téged keres biztos, hogy a legjobb barátod.

18/L

2011. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs legjobb barátom, illetve vannak többen is, de mindenki "másban jó", valakivel el lehet menni ide-oda, valaki megértőbb, és meg lehet beszélni vele a gondjainkat, valakivel egyszerűen csak jó beszélgetni. Persze nem rossz, ha mindez egyetlen emberben testesül meg.

De vajon tényleg olyan fontos, hogy legyen egy "legjobb", és hogy a másik is kimondja?

2011. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akkor tudod meg, mikor neadjisten 20 év múlva valami tragédia történik az életedben akkor is ott lesz melletted és megvigasztal.
2011. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval teljesen egyetértek! Miért fontos, hoyg legyen egy "legjobb"?


19/L

2011. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!