Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valakinek...

Szerintetek lehet valakinek az anyja a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 12:36
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
6%
nincs baratod?? sajnalak:(
2011. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem gyerek vagyok már,kamaszkorom óta anyu a legjobb barátnőm,persze voltak mások is de ő az egyetlen akiben megbizom,és ő is megbizik bennem.
2011. aug. 17. 12:46
 13/27 anonim ***** válasza:

12:40-es! Te anya vagy?


Ha nem is a legjobb barátnő,de simán lehet vele olyan a viszony mint egy barátnővel. Nekem is olyan,sőt a két legjobb barátnőm is úgy tekinti anyukámat,mintha a barátnőjük lenne,össze is szoktunk így járni(mármint a barátnőim,meg anyu :) ).


26/N

2011. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondom hogy legjobb barátnő..:) Inkább anya és egy barátnő egyben.:) Rengeteget nevetünk együtt, mert nagyon kompatibilis a humorunk, általában mások nem szokták annyira megérteni a vicceinket. És már úgy is tudjuk egymás gondolatát, hogy ki sem mondjuk. Fiatalos egyébként, én 19 vagyok, ő 39. Őszintén mondom, szeretnék olyan lenni, mint ő, de már most látszik, hogy abszolút nem olyan leszek:( Külsőre viszont nagyon hasonlítok rá pl. Szóval miért ne lehetne nagyon jó viszony? Nem igazán értem. Sajnálom őszintén, akiknek ez nem adatott meg..:(
2011. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

én anyában anyára vágyom nem barátnőre.

nővérem és anyukám között viszont ez jobban működik.

2011. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Eygszer kefélgettem egy 34 éves anyukát, ő puszi pajtás volt a lányával, együtt jártak diszkóba meg palizni is:D
2011. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Nyaumy válasza:

Szerintem lehet,mert az emberek legtöbbjének az anyja az,aki a legjobban szereti és nem akar neki rosszat.Csak úgy mondom,hogy nekem eddig több barátnőm is volt,akikről azt hittem,hogy húdejó barátnők,aztán egyikük sem állt mellettem soha,sőt...szóval lehet. :)


Nyaumy

2011. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Sztem normális, átlagos esetben nem, hiszen általában a szülő vmiféle autoritás a gyereke felett, kis hatalommal bír felette... nem olyan, mint a barátságban, ahol mindkét fél egyenlő minden szinten. De ez persze függ az anyuka és a gyerek személyiségétől is (ha egyébként visszahúzódóbb, passzívabb, követőbb típus a leányzó, akkor látom, hogy ilyne negtörténhet pl.), illetve ha az anyuka nem sokkal idősebb, mint a lány, és érti és érzi a lány életirtmusát, tud a lány korosztályát érdeklő témákról beszélni stb.
2011. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én pl. a legjobb barátnőmmel bulizni is járok. Na már most ha anyámmal kéne bulizni mennem, inkább otthon maradnék:D

Ismerek ilyen anyát aki a lányával ment pl. fesztiválra...De szerintem ez nincs rendjén. Mindennek megvan a maga ideje:)

2011. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Hailey13 ***** válasza:

szerintem elég érdekes lenne a dolog..

van olyan barátnőm, aki 14 éves, lány, és olyan szintre fejlesztette a kapcsolatát az anyjával, hogy este elmegy és csak annyit kérdez tőle: kocsmába mész? adjak cigit? reggel itthon leszel? simán káromkodik is előtte.

meg interneten ismerkedik, társkeresőkön, és 18-20 éves fiúkat hoz haza. aztán meg az anyja elmondta azt is, hogy csalja az apját. hát nagyszerű.

barátság, jó kapcsolat tökéletes, olyan anya-lány típusban. de nem olyan haver stílusban.

2011. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!