Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy mégis érez...

Lehetséges hogy mégis érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Múlt év december végén ismertem meg a srácot,és januárban áthívott magához,akkor még nem volt semmi. Februárban is áthívott,és akkor megcsókolt. Egy szórakozóhelyre járunk,és ott többször nézett,a barátnőm is mondta,meg én is észrevettem. És a haverja meg állandóan biztatta hogy jöjjön oda hozzám,és Májusban is megcsókolt a discoban. De azt mondta hogy nem tetszek neki. Nekem most van barátom,és szeretem,csak eszembe szokott jutni ez a srác,és már nem vagyunk jóban,amióta a haverom elmondta neki,hogy nekem mennyire tetszett. De azért még néha szokott nézni. És most neki is van csaja,de a múltkori buliban mikor a pasimmal ültem,akkor elment előttünk,és ránk se nézet,pedig mindkettőnket ismer, és mikor egy kis színpad szerűségen táncoltam,azért egymás szemébe néztünk jó sokáig,amikor elment előtte. És amikor elmondtam neki,hogy tetszik,azt mondta hogy az cink. :/ És amikor a buliban egy haverommal beszélgettem,akkor felém fordult,engem nézett és úgy beszélt a haverjával,amikor pedig a pasimmal álltunk a ruhatárnál,szintén. Amikor pedig többet ivott,és táncoltam,még puszit is dobott. Meg állandóan ott volt a haverjával ahol én.

16L a pasi 19.


2011. aug. 17. 13:15
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákét. :S

És csak akkor volt ott ahol én,amikor még szingli volt.

2011. aug. 17. 13:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy bunkó. Csak játszik veled.Hagyd a fenébe.Sok boldogságot a barátodhoz:))
2011. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak játszik veled, vagy annyira nem tudja, hogy mit akar, hogy tök fölösleges ezen rágnod magad, főleg, ha szereted a barátodat :). Egyszerűen csak ne foglalkozz vele, és kész...
2011. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyül veled. A szingli szót meg ki nem állhatom.
2011. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19 éves kis srác..ugyanmár..azért foglalkozik veled mert megtudta hogy totál oda voltál érte (mert biztos vagyok benne hogy felnagyítva mondták el neki a dolgot. Ilyennel nem kell foglalkozni. Pláne ha azt mondta h nem tetszel neki... Akinek komolyak a szándékai, az igenis ki tudja fejezni hogy kellesz neki, és 100-ből 101-szer is azt mondja, hogy tetszel neki..Az ilyen kis flegma kölykökkel ne foglalkozz.. A barátodra koncentrálj.
2011. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt kihagytam, hogy ha nagyon nagyon tetszenél neki vagy érezne irántad valamit, akkor nem a barátnőjével lenne, úgy ahogy azt a lányt felszedte, fel tudott volna téged is szedni, és most együtt lennétek. De neki egy másik kellett. Nem komoly, hidd el! 25L
2011. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!