Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis érdeklődik irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik,de sajnos nem beszélünk mostanában annyit mint régen,elég nehéz szóra bírni,poénjaimon nevet,sőt,ő akart velem táncolni egy iskolai bálon kimondottan.

Viszont mostanában úgy tűnt egy másik fiúval van jóban,ezért kezdtem lemondani róla,de ekkor facebookon lájkolta a képemet (ami egyébként fél éve kint van,tehát nem is azért mert új),tudom nem így kell közeledni egymás felé,de talán ez lehet egy jel,mert én személy szerint egy ilyen régi képet nem lájkolok ha az illető íránt nem érdeklődöm.


Szerintetek van esélyem nála?

14/f


2011. febr. 25. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
van!
2011. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is, a facebook egy oldal.. mindneki lájkol mindenkit minden hülyesége végett. Nekem is van, ha megnézem valakinek az adatlapját, és ott van egy régi képe, de nem láttam akkor is lájkolom. Mindenesetre nem ilyen jelekből kéne leszűrnöd a dolgokat...

Kb. Milyen jó h van internet, nem kell élőben találkozni.


Te vagy a pasi, embereld meg magad, és ha valóban tetszik, nyomulj rá, mert el fogod veszíteni a másik srác miatt!


HAJRÁ!

2011. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valld be neki amit érzel..Nem veszíthetsz semmit..:)De ha félsz,akkor hagy ,hogy elvegye az a másik fiu,és akár évekis együtt legyenek..:)Lány vagyok,de én se szeretem a "betoji" fiukat..:)
2011. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezd el vele újra beszélgetni. a facebookot meg hagyd a franca, mert az inkább tönkreteszi a kapcsolatokat, mint segíti.
2011. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!