Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott de mégis érez még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott de mégis érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom 2nap hiján 2 hónapig. Egész jól meg voltunk de elenségem akadt bőven mert ő volt a barátom.Néha már ugy volt hogy nekem nem megy és rá hagyom. De aztán rájöttem h nemszámit hogy mivan a hétköznapokban ha a hétvégénk olan tökéletes együtt.Aztán eltelt 1 hónap még mindig nagyon jol elvoltunk már ugy nemis figyeltem elenségeimre csak ő számitott nekem.Én nagyon megbiztam a barátomban meg nagyon jol kiis ismertem hazudni nem tudott nekem sosem ha valai baja volt mindig észre vettem rajta.Egyszer viszont suli után észre vettem hogy most teljesen más mint eddig volt ez pont 1 hónapja volt.Haza jöttem és msn-en kitaláltam hogy haloottam valakitől hogy ő már nemszeret meg szakitana is velem dee fél hogy valami kárt teszek magamban és nemtudta megtalálni az alkalmat hogy elmondja nekem. És hát igen igazam volt és kiderül h nemszeretett már, de még mielött szakitott velem az előtt 4nappal meg mondta nekem hogy nagyon imád. (nemtudom hogy mi változott meg ilyen hirtelen). amikor szakitott az éjszaka semit nem aludtam de még enni sem ettem nem birtam de zenét végképp nem mertem hallghatni nem aakrtam rá gondolni vagy épp sirni.aztán hol aludtam hol fent voltam de másnap délelött elmentem barátnőmhöz elmeséltem enki mindent és hát elég durván kivoltam de sokat segitett. aztán igy telt az idő ugy igazábol nemis gondoltam rá csak néha-néha de ez természetes.Közbe kibékültem az egyik elenségemmel aki ugyszint szerette a 'barátomat' miközbe volt neki is barátja sőtt miután szakitott velem barátom szerelmett valott neki a csaj és ezt a csaj mesélte el nekem nem mintha különösebben érdekelt volna na léneg a lényeg a csaj elkezdett kavargatni de én akor még ezt nemtudtam és hát elhittem mindent neki.Utánna mert én szerencsére olyan avgyok hogy ami szivemen számom elmondtam volt barátomnak h ő milyen jogon ribancozik le engem meg h mien dolog az h velem volt együtt és más lánynak valt szerelmet meg ilyesmi dolgok.(ezt mondta az a csaj akik szerelmet valott volt barátomnak)és erre volt barátom nagyot nézett mondta semmi joga nemvolt arra hogy engem le ribancoon meg h másnak valjon szerelmet engem akart szeretni meg ilyesmi. és aztán elbeszélgettünk angyon hosszu időt délután 17:00tól este 22:30ig kb. és ebben a beszélgetésben annyi minden benne volt elmondta h hiánytok neki meg jollene ha most ott lennék vele meg most hogy megint beszélgetünk előjönnek a régi emlékek...és hát ennyi volt de teljesen össze zavart kérek akárkit aki elolvassa hogy irjon és segitsen.:)


egyébként mind2en 15évesek vagyunk.

és az a csaj aki kavart 16 éves.


2009. dec. 8. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát...elég zavaros a sztori, kicsit értelmetlenül írsz. De amit kibogoztam, az az, h szerintem ne táplálj túl sok reményt ahhoz h szeret még, akkor nem hagyott volna el. meg igazából ez a 2 hónap nem túl nagy idő, de erre később majd te is rájössz:) A fiúk ilyen korban elég furcsák tudnak lenni, ugyanúgy mint a lányok.
2009. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
őő..hát..igy nem adok sok reményt arra h szeret meg sőtt egyáltalán. de viszont ugy már 3napja folyamatosan beszélgetünk és mmindig van témánk.meg most szeretne velem találkozni is igy sulin kivül.szal én valahogy ugyérzem h lehet megint megszeretné probálni velem
2009. dec. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!