Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válságba a párkapcsolatom?

Válságba a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Mióta gyakorlata van a barátomnak, valami elromlott. Kezdetben sokat stresszelt ezen az egészen, és ez kihatott a sexuális életünkre is.

Most ezek a dolgok megoldódtak neki, mert támogattam, meg segítettem neki meg győzködtem, hogy menjél, be kérd a papírokat stb..


Most élvezi amit csinál, de egész nap ott van reggeltől estig. Tudom, hogy ez az élet, és ennek így kell lenni, de nehezen tudom elfogadni


Most úgy érzem, hogy már nem is az akibe bele szerettem, úgy érzem, hogy neki egyáltalán nem fontosak a dolgaim, és már engem se szeret.

Mit kell most csinálni, teljes a tanácstalanságom.


2011. aug. 17. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

*Most úgy érzem, hogy már nem is az akibe bele szerettem,


Nem is az, de ez normális, ugyanis az emberek változnak, fejlődnek. Az lenne a baj, ha nem fejlődne. Az meg, hogy rossz irányba fejlődik, az egy másik dolog.

A legtöbb kapcsolat azért megy tönkre, mert a partnerek nem bírják tolerálni egymás változását.

2011. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy jól működő kapcsolat alapfeltétele a jó kommunikáció. Beszélgess vele, beszéld meg vele, és megkapod a válaszokat. Mi így ennyiből nem tudhatunk semmit biztosra.

Ha a beszélgetés nem megy, akkor abból tudhatod, hogy valami már tényleg nem olyan, és érdemes elgondolkodni a hogyantovábbról. (Ha előtte sem ment, akkor meg eleve baj volt.)

2011. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval dolgozik, és nem ér rá egész nap azzal foglalkozni, hogy msn-en, facebookon és skypeon csacsogjatok? Igen, ez így normális.
2011. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kommunikáció jól működik, nincs olyan gond amit ne tudnánk megbeszélni. Ő azt mondja h nagyon szeret, meg azt mondta egyszer majd elvesz feleségül, de mégis azt érzem, hogy már nem szeret...
2011. aug. 17. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak fontos dolgok történnek vele, de ettől még szerethet.
2011. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a szeretleket ez esetben fogadd gyanakvással: nekem is ezt mondta a párom, hogy szeret és velem képzeli el a jövőt, de aztán mégis kibukott a felszín alól, hogy abszolút nem egy irányba haladunk, ami azt illeti, hogy mit várunk a kapcsolattól. ha úgy érzed, nem fontosak neki a dolgaid és egyre kevésbé érzed jelen őt a saját életedben, akkor az úgy is van, nekünk nőknek erre nagyon érzékenyek az antennáink. Nagyon úgy néz ki, hogy ez a kapcsolat sajnos kimerült...
2011. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyedül érzed magad, és ezt kivetíted a párkapcsolatodra. Járj el, legyenek neked is élményeid. Esténként pedig szánjatok idôt egymásra és beszélgessetek egy nagyot, kivel, mi történt.
2011. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!