Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig szerető,...

Miért vagyok mindig szerető, és hogyan lehetne normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sosem volt még normális párkapcsolatom, vagy szerető voltam évekig vagy csak egyoldalú volt a szerelem, a részemről.

Mi ennek az (lelki) oka? Úgy szeretnék normális párkapcsolatot, de még azt sem tudom milyen az, mert sosem volt benne részem. A korombeli pasik sosem vettek észre, mindig is az idősebb férfiaknak tetszettem.


23 L


2011. aug. 24. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk van szabad akaratod talán azért voltál szerető mindig mert az akartál lenni. Ha nem akarsz az lenni nem leszel az,ennyire egyszerű.
2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszerű szót kell csak megtanulnod: NEM. Ezt mondogasd, mikor nős férfiak megkérdezik, akarsz-e a lábtörlőjük lenni, és akkor nem leszel többé szerető. Nem olyan bonyolult dolog ez..
2011. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

a szeretőségbe az a jó, hogy izgalmas , hetente ritkán találkozunk de akkor sok időt töltünk együtt és sosem unjuk meg egymást, nagy a szabadságom

a rossz része viszont, hogy letagadnak a telefonban, nem élhetünk együtt egy lakásban és hogy lenyúlom valakinek a pasiját és többenvagyunk benne a kapcsolatban

2011. aug. 24. 15:58
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Még tudod mi a rossz része? Hogy veled csalnak egy másik nőt! Sose lennék szerető!
2011. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
fejleszd egy kicsit az önértékelésed, és talán ne menj bele olyan kapcsolatba, ahol te csak a 3. vagy.
2011. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
meg hogy hol beléd rakják,hol másba!
2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

Aha nagyokosok, gondoljátok, h a nős hapsi azzal kezdi, h helló van egy feleségem, és 3 gyerekem! Nem! És én ezért nem is ítélem el a szerető nőket, hiszen 100-ból 90x át vannak verve, mire kiderül a turpisság addigra meg szerelmesek. Marha könnyű erkölcscsőszködni csak néha bele kéne gondolni h mi áll a dolgok mögött.


Amúgy: járj többet korodbeliek társaságába, ha összejössz valakivel derítsd ki h nős-e, van-e vkije, ugye facebook korában ez már nem olyan nehéz...

És ha valaki érdeklődik irántad vedd észre! Mert elhiheted h a fiatalabb hapsik nem annyira tudnak még udvarolni, de az nem azt jelenti h ne adnának jeleket neked, szóval radart elő!

2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Második hozzászólásod alapján pont azt kapod az élettől, a férfiaktól, amit érdemelsz (spermát).
2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
De szerintem maradj csak meg szeretőnek, mert se én se más férfi nem akarna egy ilyen nővel hosszútávú kapcsolatot.
2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
NA jó kérdező míg írtam válaszoltál, ha te tudod h szerető vagy és úgy mész bele akkor no comment
2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!