Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elfogadnám magam, akkor...

Ha elfogadnám magam, akkor talán lehetne párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és még soha sem volt barátom. Körülöttem mindenkinek van (több éve) de én nagyon le vagyok maradva. Nem vagyok csúnya, sokan megnéznek az utcán, az alkatom sem rossz, de mégsem érzem jól magam. Mindig azt nézem magamon, hogy ez lehetne jobb, annak a lánynak sokkal formásabb a teste stb. Igaz volt már, hogy pasik bepróbálkoztak nálam, de azok nem tetszettek. Egy olyan volt aki nekem is tetszett volna: ismerkedtünk, jóba lettünk, de nem lett belőle semmi, hirtelen eltűnt, befejezte az udvarlást.


Mit tegyek?


2010. jún. 11. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Amíg kergeted (gondolatban is) a szerelmet, addig úgysem fog szembejönni. Ha a hátad közepére nem kívánod, akkor kopogtat :)


Ha mások azt látják (férfiak), hogy jól érzed magad a bőrödben, nem a hiányosságaidra koncentrálsz, hanem az erősségeidre, akkor sokkal vonzóbb leszel a szemükben.

2010. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szard le.. idővel lesz. Keress valami elfoglaltságot, ami boldoggá tesz.
2010. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van első, mert eddig mindig mikor kicsit leálltam a témáról, akkor jöttek a pasik. :) Igaz nem olyanok akik tetszettek, de hátha egyszer lesz még olyan...
2010. jún. 11. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez van szóról-szóra:DDD

Nem te vagy én?

2010. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
55%
nem mert jon a Szakallas bacsi es ellop! de ezt komolyan mondtam
2010. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sokan vagyunk! Ugyanis nekem is mintha a számból vetted volna a szavakat.
2010. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A párkapcsolat hat leginkább életünkre, belső közérzetünkre, ezért nagyon fontos, hogy:

az önértékelésed, önbecsülésed helyén legyen,

ismerd igazi vágyaidat,

meggyógyítsd párkapcsolati sebeidet

és megtaláld a Nagy Őt, akivel boldog lehetsz!

A párkapcsolat sikeres művelése ugyanúgy megtanulható, mint az olvasás vagy a számolás! Sajnos azonban erre nem sok figyelmet fordít társadalmunk és ez meg is látszik az emberek kudarcokkal teli párkapcsolati életén.

Pedig ennek nem kellene így lennie! Ha el tudsz indulni egy olyan belső utazáson, amelyiken megismered a saját vágyaidat, félelmeidet, feladataidat és problémáid valódi okát, akkor Te is megtalálhatod az utat a sikeres és boldog párkapcsolathoz.

Örök törvény: Amit megismerünk, az fölött hatalmat, uralmat nyerünk, hogy irányíthassuk is!

Neked is ugyanezt kell tenned: Meg kell ismerned a saját magadat, hogy önmagad párkapcsolati életében lehessél felelős döntéshozó!

Készíts egy listát arról, hogy mi nem működött eddig megfelelően a párkapcsolatod terén?

Ha kész van a felsorolás, akkor jelöld be, hogy melyek azok, amelyek javarészt rajtad múltak!

És ezután próbálj meg rajta változtatni .

Sok sikert !

2010. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!