Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 16 éves lány vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 16 éves lány vagyok a menstruációm nagyon rendszertelen. Utoljára 2011. jún.13-án jött meg most pedig már augusztus 13 lesz lassan. Terhes biztosan nem vagyok mert még nem volt szexuális együttlétem. Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
-.- orvosról hallottál már vagy még nem ért el odájig a hír hogy van nőgyógyászat
2011. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
előtte is ennyire rendszertelen volt? ezt úgy értem h volt már ilyen h majdnem két hónapig nem volt?
2011. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már máskor is volt hogy kimaradt de akkor csak egy hónapig. Mit tegyek? Muszáj a nőgyógyász?
2011. aug. 9. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem állt be teljesen. Azért a biztonság kedvéért nem ártana nőgyógyászhoz fordulnod.
2011. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Minnél előbb dokihoz menj el mert ilyen volt egyik ismerősnek is és nála kiderült h ciszta van a méhében ami vérrel van tele és műtötték is szal gó dokihoz amilyen gyorsan csak lehet !!!
2011. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg először?
2011. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Legelőször 2 éve augusztus 31-én jött meg.
2011. aug. 9. 10:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha két éve jött meg, akkor még nem biztos, hogy nagy gond van. Lehet,hogy csak simán nem állt be. Orvoshoz azért nem árt elmenni, de fogamzásgátlót NE fogadj el!
2011. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Nagyon félek hogy mért nem jön meg. Van barátom de még nem nem feküdtünk le. megfogadom a tanácsaitokat és elmegyek a nőgyógyászhoz.
2011. aug. 9. 11:16
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"de fogamzásgátlót NE fogadj el!"

LOL, már ott tartunk, hogy a gyakorin felülbírálják az orvosokat! Hát ez kész :D

2011. aug. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!