Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az internet tényleg házasságok...

Az internet tényleg házasságokat tesz tönkre?

Figyelt kérdés
Annyi mindenkitől hallom,hogy az internet előtt még normális házasságban élt és amióta létezik a net hűtlenek a párok,mert ott keresgélnek a másik háta mögött.Normális ez???
2011. aug. 17. 18:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%
Szerintem ez hülyeség..
2011. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha a net tönkre tudja tenni, akkor már bajok voltak előtte is. Igaz könnyebb keresgélni, de egy jó kapcsolatban eszébe se jut az embernek. Maximum, ha kiáll a lóláb, akkor felgyorsíthatja.
2011. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%
El tudom képzelni milyen házasság az olyan, ahol az internet miatt megy tönkre a dolog.
2011. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Az internet áldás és átok egyben.


Nem hiszem hogy e miatt több házasság megy többre max többnek tünik mert jobban belelátsz emberek életébe.lásd itt a megcsalós kérdések,forumok.


Aki meg akarja csalni a párját,az megfogja nem kell ahhoz internet.

2011. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem normális...

A minénket nem tudja tönkretenni... minket összehozott.

2011. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem több a hűtlenkedés, mint azelőtt. Aki akarta azelőtt is megtalálta a módját.

A másik meg az,h az internet nemcsak rombol, hanem épít is ha jól használja az ember. Mi már lassan 2 éve vagyunk együtt és internetes ismerkedéssel kezdtük.

2011. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az internet nem. Max az emberek, akik használják, hisz több lehetőségük van elfoglalni magukat, ahelyett, hogy a házas életüket élnék, illetve partnert találni a megcsaláshoz...

De azoknál, ahol amúgy is gond van, és/vagy az egyik-másik amúgy is félremenne, annak mindegy, hogy van-e internet vagy sem. Eddig is biztos voltak, akik így éltek, csak tényleg nem tudtunk ennyi esetről...

2011. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm járt így: a férje nézte a tévét és ő addig-addig keresgélt a társkereső oldalakon amíg össze nem jött egy pasival. Megtörténtek a személyes találkozók és félév múlva már váltak. és nem egy ilyenről hallottam.
2011. aug. 17. 18:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az a házasság eleve rossz volt ezért keresett másik pasit az asszony,erről nem az internet tehet.Feladhatott volna egy ujsághirdetést is,csak ez kényelmesebb.
2011. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
51%
Bármennyire is próbálod bizonygatni, hogy az internet a hibás ha szétmegy egy házasság, szerintem mindenki tudja, hogy ez nem így van. Aki pedig azt állítja, hogy az ő házassága az internet miatt ment tönkre, az csak saját magának hazudik.
2011. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!