Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Igaz nem családi kapcsolat de ismerős. És szerintem ide illik leginkább..

Na az van, hogy van egy ismerősünk és van 2 lova.Az egyiket nagyon szeretem mármint mind kettőt de azt az egyet különösebben meg nagy kedvencé vált. Nos a bácsi akié a 2 ló hát szóval nem fiatal. De a lovakon kívűl van még kecskéi, birkái, malaca, meg csirkéi. Rengetek segítek neki már vagy 1-2 éve járok ki intenzívebben. Szénátpakolok, trágyázok, lovakat ellátom, a többi állatot segítek ellátni, felseprek az udvaron meg mindent amit így meglátok vagy megkér.

Nemrég jár velem oda az egyik barátnőm és úgy veszem észre, hogy mintha csak őt "díjjazza" mármint, hogy velem néha tök lekezelően beszél meg állítólag egyszer le is hülyézet (a hátam mögött) mert valamit rosszul csináltam véletlenül de azonnal korrigáltam a dolgot és bocsánatot kértem az ügyetlenségért. Meg tegnap ahogy jöttem el mondtam, hogy majd csütörtökön jövök mert ma az orvoshoz vissza kellett menni. És erre a válasz az volt, hogy "Jóvan. Szevasz". De még rám se nézett, ment tovább. És én tudtam semmi olyat nem csináltam és nem is mondtam ami ezt a viselkedést vállthatta ki. Hiszen én mindent megcsinálok ha közel 40fok van vagy ha esik, jó nem mindig van kedvem hozzá de megcsinálom, segítek neki és nem úgy, hogy minden féle grimaszokat vágok meg "öcsém"-ezek , "jajj"-ozok, hogy már megint kell valamit csinálnom. Meg nem soktam csúnyán beszélni előtte meg semmi. Pedig már lassan nagyapámként tekintem a bácsit, csak ez most nagyon rosszul esett :(

13/l

Légyszi csak normálisan válaszoljatok!!


2011. aug. 17. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy a bácsi körbe fog ugrálni mert megteszel ezt-azt a ház körül. Gondolom ő letudja azzal a dolgot, hogy te lovagolhatsz a lovain. Biztos kedvel a lelke mélyén, de általában az idősebb férfiak nem nagyon mutatják ki ha kedvelnek valakit :)
2011. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ingyen segítesz vagy pénzért?

Mert ha ingyen,akkor én megmondanám a helyedben,hogy tanulnom kell,nem tudok jönni. Keressen más balekot!

2011. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pénzt sose fogadnék el tőle.

Amúgy szokott adni pl. egy tábla csokit meg, hogy lovagolhatok a lovakon.

Meg én szívesen megyek ki de nem azért, hogy pl. 4 órából 2,5 órát dolgozzak.

2011. aug. 17. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért, te segítesz neki, cserébe lovagolhatsz. Ha nem akarsz dolgozni, akkor ne menj, de felejtsd el a lovakat is. Ennyi.
2011. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de mikor eleinte olvastam hogy nem fiatal, meg satöbbi, egyből az jutott eszembe hogy azt akarod, hogy rád hagyja a lovakat .. lehet hogy hülyeség, de lehet hogy neki is ez jutott eszébe.. nem lehet, hogy valahogy ilyesmi a fülébe jutott?
2011. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

már megszokta ennyi idő alatt hogy kijársz és természetesnek veszi hogy mindent megcsinálsz, a barátnőddel azért kedvesebb mert még új.

mondanám hogy ne menj egy darabig, de a lovak miatt úgy is kimész

2011. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogy rám hagyja?:O dehogy is, különben is van neki gyereke meg unokái is, meg rokonai. Biztos valami rokonnak adja majd oda, bár tervezgeti, hogy eladja, és nyugi az sem jutott eszembe, hogy megvegyem vagy, hogy nekem adja. :)

Szóval semmi ilyen "hátsószándékom" nincsen :D

Meg nem is az, hogy sokat kell dolgozni mert legalább nem a facebookot meg a többir nyomom ezerrel hanem a szabad levegőn vagyok, hanem az, hogy lehülyézett megh, hogy olyan lekezelően beszél velem mostanába. Nekem ez a problémám nem az, hogy dolgoznom kell.

2011. aug. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!