Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a legjobbnak...

Miért ilyen velem a legjobbnak hitt barátnőm?

Figyelt kérdés
Nyáron nagyon jól megvoltunk majdnem minden nap találkoztunk, sokat hülyültünk jártunk bulizni. Nagyon szeretem és elméletileg ő is volt már h bizonyította. De most hogy elkezdődött a suli már 2 hónapja soha rám se ír, fel se hív, ha ráírok facebook-on vissza se ír vagy egykétszóval elintéz. De multkor meglepiből elmentem hozzájuk akkor meg annyira örült hogy sírt. Nem tudok elmenni rajta. Azt mondja elfoglalt ,sokat kell tanulnia meg stb. ,de mondtam neki hogy nem kellene nekem regényt írni csak annyit hogy szia hogyvagy és mehet a dolgára. De ennyit se ír, bezzeg másokra mindig van ideje, többi ismerősének ír ahogy látom. Nem értem, nem tudok rajta elmenni. Most mit csináljak? Miért nem keres? Miért csak azt várja hogy én rohangásszak utánna? (bocs h hosszú lett)
2011. okt. 30. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

"nem tudok elmenni rajta"


Hogy mit...?

2011. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, ez nem azt jelenti, hogy nem szeret. Csak van aki nem igényi a napi kapcsolattartást. Legjobb barátnőm külföldön él, épp hogy kéthetente ír egy mailt(de akkor jó hosszút), de máskor nem ír be, csak úgy, hogy hogy vagyok. Eleinte rosszul esett, de már megszoktam. Tudom, hogy nem rosszindulatból csinálja, csak ő ilyen. Ha úgy láttad, hogy örült, mikor meglátogattad, akkor menj sűrűbben.
2011. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem ilyen volt, hanem aktívan keresett ő is.. hát akkor elég aggasztó a helyzet. Nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de nekem így lett vége a kapcsolatomnak a legjobb(nak hitt) barátnőmmel.

Ráadásul kísértetiesen hasonló volt a helyzet. Évekig sülve-főve együtt voltunk, majd egyik pillanatról a másikra elkezdett nem keresni, ritkán, vagy egyáltalán nem reagált rám, nem hívott vissza. Ha meg jókor hívtam, volt hogy ugyanolyan jól és hosszan beszéltünk telefonon, mint régen. Érdeklődött is, nevetgéltünk. De aztán ugyanúgy le se szart.. magától egyáltalán nem jelentkezett, így egy idő után hagytam a fenébe. Megszakadt a kapcsolat. Én az okot sosem tudtam meg. Olyasmire gondoltam, hogy történt valami változás az életében (személyiségében?), és nem volt már rám többé szüksége.

Persze, remélem nálatok nem erről lesz szó.. de nagyon gyanús a lány viselkedése. Én nem javasolnám, hogy azért mindig te látogasd meg, mert akkor bezzeg sír, ha lát, üzenetre, figyelmességre meg nem futja neki.

2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!