Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam volt? A...

Szerintetek igazam volt? A feleségem nagyon megsértődőtt.

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk aki szeret néha velünk aludni, egy ilyen alkalommal amikor a kislányunk is az ágyban volt és aludt, a feleségem akkor kezd el "játszani" a péniszemmel, én erre nagyon mérges lettem és eléggé legorombítottam a feleségemet, hogy csak nem képzeli ,hogy itt a kislányunk mellett fogjuk csinálni, erre nagyon megsértődőtt, és azóta nem áll szóba velem.
2011. aug. 17. 21:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
79%
Úh, ez tényleg gáz. :DD Megértelek.
2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem semmi sértőt nem mondtál, erre nem kellett volna megsértődnie. Mennyi idős a gyerek?
2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem érthető volt a reakciód, bár tehetted volna kedvesebben is, és ha elsőre nem fogja fel akkor durvábban... Szerintem kérj tőle bocsánatot, hogy letámadtad, de mond el neki hogy ilyet legközelebb ne próbáljon meg csinálni.
2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves a kislányotok?


Egyébként neked van igazad kérdező.

Én egyszer szüleim ágyában aludtam, és hát pont akkor támadt kedvük etyelepetyére...én pedig sikeresen pont akkor keltem fel és láttam őket miközben..Azóta ha rá gondolok, elmegy a kedvem a szextől is. Persze akkor mikor láttam voltam vagy 5-6 éves és nem tudtam miről van szó, de egyszerűen megriadtam tőle, elkezdtem sírni is. És megsértődtem rájuk, másnap hozzájuk sem szóltam..

Nem hiszem, hogy mindenki olyan természetesen fogadná, ha látná a szüleiket szexelni vagy akármit is csinálni(még ha nem is szex), ami megkérdőjelezhető ebben a korban.

Inkább fejlődjön egészségesen. A feleségednek magyarázd el ezt, ha tud gondolkodni akkor megérti.

2011. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért, de furcsa feleséged van.
2011. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%

Még jó hogy rászóltál az asszonyra! Igazad volt!

Aztán mit csinált volna ha a gyerkőc felébred közben??!!!!


Már bocs de ha a feleségednek csak ennyi esze van, hogy mindig annak kell lennie amit ő akar különben bevágja a durcit, hát akkor legyen. Duzzogjon csak!

Kicsit gondolkodhatna felelősségteljesebben is, mert a gyerekben örök életre mély nyomot hagyna ha a szüleit rajtakapja egy ilyen helyzetben. És nem pozitív nyomot...

2011. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
A lányom 5 éves.
2011. aug. 17. 21:23
 8/47 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom, ilyen szülőt... Teljesen elképedtem. Abszolút igazad adok neked!! Ha ennyi ostoba (már bocsánat), akkor főjjön a saját levében. Egyszerűen el sem tudom képzelni, ezt hogy gondolhatta, mindenesetre normális szülő nem csinál ilyet. Hozzám képest te még finom úriember lehettél, mert tőlem min. 1 hónapig nem tenné zsebre, amit kap.

Ha magától nem látja be, hogy abnormálisan viselkedett, és kér tőled bocsánatot, addig szerintem ne is foglalkozz vele. Már bocsánat, de az ilyen nem szülőnek való. Te viszont jó apa lehetsz:)

2011. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
79%
Na és ahol csak 1 szoba van? Kimegy a konyhába? Vagy a fürdőbe? Az rendben,hogy ne pont a gyerek mellett csináljátok, de spontán megkívánt téged az asszony és lehet,hogy nem ott akart meglovagolni téged,hanem gondolta magában,ha kedved támad,majd átmentek a másik helyiségbe. Nem kellett volna egyből leordítani,inkább kedvesen azt mondani:gyere drágám,menjünk egy gyerekmentes övezetbe,ott majd adok neked! :) Nem lett volna sértődés.
2011. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
18%

Én is nagyon megsértődtem volna. Inkább örülnél hogy kényeztetett. Nem valószínű hogy vad lepedőcsatába akart volna kezdeni. Neked hogy esne egy ilyen durva visszautasítás?!

Egyébként a szimpla simogatás is zavar ha mellettetek van a gyerek, vagy csak a szeretkezés tabu?

2011. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!