Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek anyámmal?

Mit kezdjek anyámmal?

Figyelt kérdés

azt mondta hogy szombaton mehetek bulizni,és még kérdezte is hogy mennyi pénzt kérek. mondtam az összeget,és mondja hogy oké. most meg azzal jön hogy nem kapok semmit mert lusta dög vagyok,és szemtelen. pedig ez nem igaz. :O segítek neki,és mindig elvárja hogy pattogjak körülötte. már megszerveztem a hétvégét,és unom hogy a hülye hangulat függősége miatt soha nem tudom hogy mi lesz. és apát is befolyásolja. soha nem jöhet át senki. ha filmet nézek,egy szót nem értek,mert az egészet végig beszéli,ha feljebb veszem rám szól. 100 forintot nem képes adni. a buli pénzt is apa adja. most is vett 10 db zsömit, kértem egy darabot,és nem volt képes adni,eltette. este nem ehetek, reggel nem agy aludni.

16l


2011. aug. 17. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Manapság minden anya megbolondul??
2011. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt segbe kell rúgni! vagy állj a tükör elé és kérdezd meg aki vissza néz rád.
2011. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

engem 16 évesen nem engedtek el bulizni, na ezt add össze!

19/l

2011. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 B. Elek válasza:
42%

add el valami szervkereskedőnek, így lesz pénz a bulizáshoz és nem szabhatja meg hogy meddig maradj

(én is ezt tettem :D)

2011. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem hála istennek nem ilyen jutott:D

De a barátnőmnek igen: valamit megígér az anyja és másnap vagy egy-két óra múlva azt mondja, hogy ő nem is mondott olyat... Nekem csak olyan volt(egyszer) hogy azt mondta hogy átmehetek a barátommal haverjához szilveszterezni, apának meg azt mondta hogy el ne merjen engedni(anya nem volt otthon)... De ha ez vigasztal 40 után megbolondulnak.

De tudni kell kezelni a helyzetet, nekem már megy , egyszerűen csak meghallgatom és utána ott hagyom. Próbáld ki! Sok sikert! (LEGYEN ÖNBIZALMAD!!!)

2011. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem hála istennek nem ilyen jutott:D

De a barátnőmnek igen: valamit megígér az anyja és másnap vagy egy-két óra múlva azt mondja, hogy ő nem is mondott olyat... Nekem csak olyan volt(egyszer) hogy azt mondta hogy átmehetek a barátommal haverjához szilveszterezni, apának meg azt mondta hogy el ne merjen engedni(anya nem volt otthon)... De ha ez vigasztal 40 után megbolondulnak.

De tudni kell kezelni a helyzetet, nekem már megy , egyszerűen csak meghallgatom és utána ott hagyom. Próbáld ki! Sok sikert! (LEGYEN ÖNBIZALMAD!!!)16L

2011. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem is hasonló szülő jutott, az enyém ötven éves.

Kemény, semmit se engem, szinte! :((

2011. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
43%

Hidd el,nekem is ilyen anyám van -.-"

ezért nemmerek semmit betervezni hétvégére,mert gondol egyet,és kész ,nemmehetek sehova.Ugyhogy ennyi :D

De én megfogadtam h betöltöm a 18at és huzok hazulról :'D (még 4 év :3)

Ja,és ha netán fiu BARÁTHOZ akarok átmenni,rögtön sexre gondol,akár ismeri a fiut akár nem -.- .i.

2011. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

23:40:- az én anyám is ilyen. ha át megyek a pasimhoz,akkor rögtön jön hogy vigyázzunk. :| pedig eszembe nem jut lefeküdni vele. és amikor összejöttünk,még aznap mondta hogy vigyázzunk. xd

nagyon idegesítő hogy mindig a kedvére kell tennem hogy elmehessek valahova.

2011. aug. 17. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!