Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az anyámmal?

Mit kezdjek az anyámmal?

Figyelt kérdés

Nem akar dolgozni,apám fizetése pedig nagyon kevés.Nem takarít,főzni se akar.Mindent én meg apa csinálok helyette.Ami kevés pénzünk van azt is elszórja kólára,üditőre,csokira meg hülyeségekre.Aztán csodálkozik hogy nincs mit enni!Elegem van ebből!Mit csináljak vele?

13/l


2009. jún. 16. 17:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A saját pénzemet amit mamámtól kaptam és gyüjtögetni akartam elvette.
2009. jún. 16. 17:46
 2/14 A kérdező kommentje:
Minden nap kiabálnak,veszekednek a pénzen apával.Nekem meg mindig ezt kell hallgatnom,ezt a cirkuszt.
2009. jún. 16. 17:48
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos nem tudsz vele mit kezdeni.Ne haragudj,hogy ezt mondom de a leírtak alapján anyukád egy élősködő.Teljesen kihasználja apukádat.Ha eddig nem érte fel ésszel,hogy ellássa a családját akkor ez után sem fogja.Sajnálom.Így kell elfogadnod.Sajnos lehet,hogy eljön az idő mikor apukádnak elege lesz és el fog válni.Ha nem változik meg akkor jó esély van rá.:(
2009. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy depressziós.
2009. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
tuti depis! probálj meg hatni rá!Neked kell ismernimivel tudnál hatni mert minden embernek van gyengepontja
2009. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Apukádnak kéne ellene tenni, hogy ne adjon neki pénzt amit elszórhatna. Hiszen ha nem csinál semmit akkor nem is jár neki semmi...
2009. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Édesapád és a te kezedbe kellene adni a családi kasszát. Ha ilyen jól látod édesanyád tékozlását, valószínű édesapád mellett neked is lehetne beleszólásod a beosztásba. Le kell ülni hármasban /ha annyian vagytok/, paopírt, ceruzát elővennni és számolni... Így talán rájön édesanyád, hogy ez így nem mehet tovább, mert a te életedet /mint kiskorúét/ is veszélyezteti.
2009. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Ne adjatok pénzt a kezébe, inkább vásároljatok helyette.
2009. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
95%
Nálunk ugyan ez a helyzet csak fordítva. Anyám dolgozik és Apám élősködik rajtunk...
2009. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
A bátyám is benyalt két éve egy ilyen nőt, igaz, ott nem "lett" gyerek, viszont gyorsan el is váltak, asszem 9 hónapig voltak házasok..............Hát, sajnálom, miért nem válik el faterod?
2009. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!