Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy alaptalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy alaptalanul érzem ezt, vagy ezek a megérzések valósak? Voltatok hasonló helyzetben, hogy elvileg minden jó volt, de éreztétek, hogy valami baj van, és végül igazatok volt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a kapcsolatomban, ami lassan 1 éve tart valami nem stimmel. Rossz előérzetem van. Konkrétan semmi okom nem lenne ezt hinni, de mégis ezt érzem. Elvileg feleségül akar venni, minden jó. vannak kisebb viták, volt két nagyobb, de ezek inkább hirtelen felindulásból voltak, pár óra múlva már el volt felejtve az egész.
2010. dec. 7. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehetséges. Ő akar elvenni, vagy te akarod elvetetni magad és ő belemegy ebbe?

Nekem is voltak megérzéseim. Persze minden tagadva volt. Mostanra már több dolog derült ki, mint amit elképzeltem.

34/F

2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ő akar elvenni. Mára kicsit rendeződtek a dolgok, munka miatt volt feszültség úgy látom.

Azért köszi a választ.

2010. dec. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!