Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éreztétek volna magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztétek volna magatokat egy ilyen helyzetben? 18/F

Figyelt kérdés
Végre találkoztunk azzal a lánnyal, akit 3 hónapja ismertem meg neten. Ez 2 hete történt. Mikor végre találkoztunk, volt egy ilyen beszólása: ''....le akartam mondani a talit, de aztán mégis rászántam magam...'' Nagyon rosszul esett... arra gondoltam, hogy csak szívességből jött el, nem azért mert valóban kíváncsi rám. Ez az egész talira rányomta nálam a bélyegét, nem tudtam neki udvarolni, és mindent elfelejtettem, amiről terveztem, hogy majd beszélünk.......vagy én vagyok túl érzékeny ?
2010. máj. 15. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

hu ez mekkora R*BANC lehet..

hagyd ott a fra.ncba nem érdemelsz ilyen csajt :S

nem vagy érzékeny..heylesen gondolod

14/L

2010. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nagyon nagyon valószínű, hogy beszóltam volna neki egy csúnyát és az sem lehetetlen, hogy "illedelmesen" otthagyom a francba.


Bár rám többnyire azt mondják, hogy bunkó vagyok. :D


Túl érzékeny szerintem nem vagy. Szerintem ez senkinek nem esne jól.


20F

2010. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne foglalkozz vele,tényleg olyan mintha,csak szivességből ment volna el..
2010. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Durva,elhiszem hogy rosszul esett! Az ilyennel kár foglalkozni,találsz majd jobbat is aki nem csak "szívességből" megy el a randira. Föl a fejjel! :)

21/L

2010. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
És megkérdezted tőle, hogy miért? mert ugye ez nagyon nem mindegy...
2010. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a mondata nem jelent semmi jót.

Olyan nem is tudom milyen..mintha tényleg csak szívességből tette volna.

Sajnos szerintem nem nagyon érdekled Őt.

De azért én tuti megkérdeztem volna, hogy miért mondta..még akár így utólag is.

21/F

2010. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát én otthagytam volna akkor a francba
2010. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Óh, én sokszor voltam így, féltem a csalódástól, hogy én nem jövök be a srácnak...stb. Pl. a jelenlegi páromat(5éve vagyunk együtt), neten ismertem meg és nehezen vettem rá magam,h talizzunk, mert nagyon sokszor volt,h csalódás volt egy netes pasival találkozni. Ne vedd a szívedre:) Ezek a nők már csak ilyenek:D

25/l

2010. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

biztos, hogy jobb csajt érdemelsz.. bunkó és még hülye is.. legalább ne mondta volna -.- meg honnan tudta, hogy nem lesz jó ?

14/L

2010. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőm talizott egy sráccal, akit a netről ismert aztán a pasi azt mondta neki, hogy sokkal szebbnek, vékonyabbnak és magasabbnak képzelte el.. BUNKÓÓ
2010. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!