Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedne a részeg apa,...

Hogy viselkedne a részeg apa, ha a lánya is részeg lenne?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, a minap gondolkoztam el rajta. Adott egy alkoholista apa, akinek hiába mond az ember, elmegy a figyelmeztetés a füle mellett. Látványosan nem hallgat meg. Állítja, hogy ő bizony szellemi képességének teljében van, b

rmikor kiáll egy sakkmeccsre ellenem, holott nem látja magát hogy néz ki. Elgondolkoztam azon, hogy mi lenne, ha mondjuk a gyereke ugyanúgy berúgna, ugyanúgy osztaná az észt, filozófálna. Vajon részegen az immáron alkalmas beszélgetőtársat látná benne, vagy megszólalna benne az apai ösztön, látva, hogy a gyereke esik szét az alkoholtól.


Mint mondtam: elméleti kérdés, nem bírom még az alkohol szagát sem, csak kíváncsi vagyok, hogyha ilyenképpen szembesítenék mi lenne a reakció.


2011. aug. 18. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő agresszív és kötekedő lenne. Ebből nem családi béke lenne, hanem családon belüli erőszak.
2011. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:(


Ha ezt akkor csinálnád (gondolom rólad van szó) amikor ő józan, talán szembesülne... a te általad leírt esetben nem fogná fel és utólag se értené, hogy mi történt

2011. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre több válasz is létezhet. Elsősorban nem feltétlen lenne agresszív mindkettő. Már alapból itt is lehet variálni. Lehet az apa nem agresszív de a lány az lenne, lehet az apa agresszív lenne, a lány nem, lehet egyik sem lenne agresszív, lehet mindkettő agresszív lenne. Elég sok kimenetel lehetséges.
2011. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
apám egy alkoholista barom, nagyon okosnak hiszi magát, mindenki hülye csak ő az ész, beleköt mindenkibe, öcsém 17 éves elég gyakran be van rúgva, ha apám ha véletlen józan öcsém meg ittas akkor apám ordít, hogy minek iszik, mit képzel magáról lehordja mindenféle szarrágónak , ha apám is részeg akkor meg mindig meg akarja verni. Teljesen mindegy az alkoholistáknak, hogy a gyerekük iszik-e vagy sem, mert ők soha sem fogják fel ésszel, hogy ők alkoholisták.
2011. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ kiből mit hoz elő az alkohol, van aki agresszív, van aki nyugis lesz, van akiből meg a flörtszörnyeteg tör elő:D Stb, stb, stb... ettől is nagyban függ, de alapból mivel az apa részeg, nem hinném hogy így is előjönnének az "apai ösztönök"...:S
2011. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor részeg vedd fel kamerára. amikor józan mutasd meg neki csak úgy hogy milyen jól érezte magát!
2011. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem adott egy pofont, fenyegetett és bevitt a pszichiátriára. Később ő is vendégeskedett ott..
2011. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apósom alkoholista.a fia is elkezdett inni,hát ők nagyon jól elvannak,egymásnak osszák az észt...
2011. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!