Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye lehet még ebből valami?...

Ugye lehet még ebből valami? Ha csak barátnak akarna, akkor nem így viselkedne igaz?

Figyelt kérdés

A volt barátommal szeptemberben jöttünk össze, de idióta fejjel megcsaltam, megbocsájtott, majd az exem elkezdett belekavarni a kapcsolatunkba. Tudta, hogy párom neki is hisz, és mivel távkapcsolatban voltuk, elhitette vele, hogy megint félreléptem. Páromat egészségileg is eléggé megviselte ez az egész.

Utána nem is beszéltünk, csak elvétve, de elég hamar lerázott, vagy 2-3 napon belül elege lett belőlem. Februárban azt mondta, hogy nem tudja mit érez, néha szeret, néha nem, de most nem tud ezzel foglalkozni, kezd kikészülni a vizsgák miatt, majd nyáron talán. Aztán a vizsgái közepén rákérdeztem, ő azt mondta inkább csak barát, és eltűnt 2 hónapra.


Most 2 hónapja bukkant fel újra, azóta szinte napi szinten beszélünk, ha telefonon hívom akkor fél órát biztos hülyéskedünk, sms-ezünk, neten beszélgetünk. Behívott egy szinkronizálós hobbiba, kérdeztem miért én, miközben nem is nézem a mesét. Mondta, hogy jó poén lesz együtt dolgozni. Mondtam neki, hogy rendben, van ötletem is a szállásra (koliszobát gondoltam kivenni)... ő mondta, hogy úgy gondolta, nála fogok aludni. Meg kérdeztem, hogy kér-e telefonszámot, amin ingyen tudnánk beszélgetni, ő mondta, hogyha megoldható, igen.

Néha perverz beszólásokat kapok (pl te most nagyon rá vagy kattanva a virslire), és ez teljesen távol áll tőle. Illetve mostanság visszatért az a poénja, hogy büntetést kapok, ha találkozunk (ezt amikor jártunk a nyakrapuszira értette).

Haver bíztatására elhívtam személyes találkozóra. Igaz, hogy a szinkron miatt fogunk találkozni, de gondoltam megpróbálok előtte találkozni vele. Azt mondta, nem tudja mennyi plusz ideje lesz, mert a munkája elég sok, és szeretné minél hamarabb megcsinálni, hogyha visszahívják a másikból, akkor ne szakadjon bele (ezt elhiszem neki, 2 helyen dolgozik lassan). De én akkor ezen kiakadtam, és megírtam neki, hogy én még mindig szeretem, és van-e esélyem nála. Ő erre nem válaszolt, de másnap, meg utána ugyanúgy poénkodik meg beszél velem, mint előtte, mintha el se küldtem volna azt az sms-t. Haverjaim szerint nem tudja mit válaszoljon, hisz ha nem akarna tőlem semmit, akkor vagy megírta volna, vagy csökkentette volna a kapcsolatot velem, tehát megéreztem volna.

Miután ezt megírtam neki, utána lettek mindennaposak a csapatgyűlések, így naponta beszélünk, bár nem mindig kettesben (sőt, mostanság már elég ritka, hogy kettesnben beszéljünk), mert 6-9ig mindig van fent rajtunk kívül valaki, ő meg 9 után elmegy aludni. Így kicsit elhanyagoltnak éreztem magam, ezt tegnapelőtt megírtam neki.

Azt írta, hogy megoldjuk, hogy mindenkinek jó legyen, illetve ma feljött facebook chatre, meg este is kettesben maradtunk kb 1 órára, és aranyos volt. Szinte végigbeszélte az egészet, így a távolból megmutatta, és elmagyarázta, hogy mit dolgozik, hogyan csinálja, és milyen apró részletekből épül fel.


Teljesen vasárnapig együtt voltam egy sráccal (nevezetesen az exszel, hogy miért, ez egy másik sztori) de szakítottam vele, bár ő ezt nem tudom mennyire tudja, nem igazán szoktunk róla beszélni.


Vagy most hétvégén, vagy a jövő hétvégén fogunk találkozni a szinkron miatt, illetve azt mondta áll még az ottalvós meghívás.


Én ebből teljesen arra következtetek, hogy nem vagyok neki közömbös, csak hát a régi hibáimat nem tudom eltüntetni, de tudom, hogy ő az, aki mellett lennem kell. Nagyon-nagyon szeretem őt, és rájöttem, hogy az a félrelépésem, és az, hogy akkor elveszítettem, arra volt jó, hogy én saját magam tudjam elengedni az exemet.


2011. júl. 26. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez igazán érdekes történet. A fiú biztos érez irántad valamit, de lehet, hogy a régi "sebek" megmaradtak benne, így nem mer lépni, mert fél, hogy ugyanazok meg fognak történni. Töltsetek együtt minél több időt, és ki fog alakulni ez az egész. Sok sikert hozzá ;)
2011. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de őszintén a véleményem írom meg:


abból, amit leírtál, nekem nagyon az derül ki, hogy csalódott benned, de hatalmasat, könnyen kaphatónak tart. És vigyázz nagyon, mert szerintem marha nagy szivatásra készül.

2011. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ártana tiszta vizet önteni a pohárba egy kiadós beszélgetéssel, amikor tisztázzátok, ki mit csinált és miért, ki mit akar, kinek milyen sérelmei vannak. Aztán lezárni a múltat és tiszta lappal indítani.

Ez az egyetlen esélyetek. Ha meg tudjátok tenni, működni fog, ha nem tudjátok, akkor nem.

És mivel te vagy a sárosabb a sztoriban, neked kell kezdeményezni, még ha kellemetlen is, meg te vagy a nő.

2011. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de őszintén a véleményem írom meg:


abból, amit leírtál, nekem nagyon az derül ki, hogy csalódott benned, de hatalmasat, könnyen kaphatónak tart. És vigyázz nagyon, mert szerintem marha nagy szivatásra készül.

2011. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korábban már írtam neked, hogy: türelem!
2011. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hányadék vagy. Megcsaltad egy Őt egy fiúval, aztán elhitették Rólad, hogy még egyszer megcsaltad (Ezek szerint nem nehéz Rólad elképzelni ilyesmit.) Aztán arra vársz, hogy lépjen, találkozókra hívogatod, és szemrehányást teszel ha elhanyagol, közben meg azzal a csávóval k*rsz (Jaj nem akarlak megbántani ne haragudj, szóval, k*rtál egész vasárnapig.), akivel félreléptél Tőle. Baráti. Én tuti rohannék a karjaidba.
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy egy főnyeremény, az hótziher, bammeg
2011. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tündérpor ***** válasza:

Szia!

Remélem, tudod, hogy igaza van. És azt is, hogy most tesz téged próbára. Vizslatja, mennyire kötődsz hozzá, hogy viszonyulsz ahhoz, hogy nem válaszol, milyen érzéseid vannak, mikor lemond egy találkát, mert "dolga" van. Azt hiszem, a kitartásodra és a hűségedre nagyon szükséged lesz, mert amíg meg nem kapod őt újra, addig folyamatos próbatételnek leszel kitéve. Úgy gondolom, hogy szeret Téged, csak a bizalma megrendült. Tudod, a megcsalás (gondolom, lefeküdtél azzal a sráccal) nálad nem úgy történt, hogy elcsattant egy csók, mikor az alkoholtól mámoros állapotban minden jöttment vonzónak tűnt. A szeretkezés azért többfázisú, ott nagyon "ott kell lenni", megélni a pillanatot. Szemezés, beszélgetés, mámoros öröm, vetkőzés, kényeztetés, és maga az esemény... Bármikor meggondolhattad volna magad. Ezt nem szemrehányásként írom, csak tudd, hogy ez fájhat a legjobban neki. Értsd meg őt, most nálad is nehezebb helyzetben van. Így neked türelmesnek, kitartónak, hűségesnek kell lenned, de mindvégig add magadat, azt az ént, amelyet a srác még mindig szeret.


" A szív nem tud megbocsátani, míg a sebe vérzik. "

2011. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!