Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17éves vagyok. A barátommal...

17éves vagyok. A barátommal lefeküdtünk. Tudjuk hogy ez nagyon nagy felelősség volt. Nem hiszem hogy terhes vagyok. Az anyukám nem segíthet mert már nincs. Az apukám külföldön van. Egyedül vagyok. Mit tehetnék az ellen hogy ne legyek terhes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"Az ellen"? Most már vagy terhes vagy, vagy nem. Épp az imént volt itt egy ilyen kérdés. A válasz ugyanaz. Ha még nem telt el 72 óra, akkor sürgősségi ambulancián kérhetsz esemény utáni tablettát (bár lehet, hogy a szüleid engedélye kell hozzá, nem tudom), ha meg már eltelt annál több idő, akkor az aktustól számított két hát múlva tesztelhetsz, ha addig meg nem jön...
2011. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem védekeztetek?? Azt írod, hogy szerinted nem vagy terhes, de akkor miért kérdezed, hogy mit tehetnél ellene? Nem egészen értelek...
2011. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is ki a gyámod ki vigyázz rád? Mivel kiskorú vagy nem élhetsz egyedül. Másodszor a nőgyogyászaton irnak ki esemény utánit. De az sem olcso. Beszélj egy felnőttel valaki csak van aki segíthet.
2011. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Védekeztetek?ha nem akkor 72 órán belül kell bemenni a kórházba és kérni a tablettát!

Amúgy meg menj el nőgyógyászhoz és kérd meg hogy adjon neked fogamzásgátló tablettát,hogy elkerüld a nem kívánt terhességet a jövőben!

2011. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Most volt meg.. utána egy nappal történt. A 72 órás gyógyszert szülővel és vénnyel adják ki. Egyébként is amit vénnyel kell kivenni azt 18éven alul nem adják ki.:( természetesen mit tudnék ellene tenni?
2011. jún. 22. 14:16
 6/20 A kérdező kommentje:
A gyámom a 80 éves nagymamám. aki szinte járni sem bír.
2011. jún. 22. 14:18
 7/20 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit...vagy terhes vagy, vagy nem, késő bánat ha igen. Drukkolok, hogy ne legyél. (egyébként mensi után 1 nappal kicsi a valószínűsége h teherbe estél, de sajnos bármi lehet)
2011. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem is kellett még anno és én sem voltam akkor még 18 mégis kiadták és fel is írták...és nem a nőgyógyász írja fel(győrben legalábbis)
2011. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is remélem. Olvastam hogy a koffein fogyasztása és a cigizés segíthet hogyha terhes vagyok az elvetélésben. A cigizés nem tenne jót .. a koffeint választottam. Szerintetek beválhat?
2011. jún. 22. 14:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2011. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!