Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el anyukám...

Miért nem enged el anyukám Győrbe egyedül?

Figyelt kérdés

az van hogy szombaton este 8-kor Győrben fluor koncert lesz és én elszeretnék menni a barátnőmmel és anyukám nem enged el vele és azt mondta hogy csak úgy hogy ha az anyukája is megy és akkor mondtam hogy jó eljön velünk(pedig nem x()és akkor kitalálta hogy akkor ő is jön és akkor menjünk el 4-en annyiból már ő eljöhetne velem.mondtam hogy az egyik fiú osztálytársam is megy és akkor kérdezte ki és akkor mondtam hogy ki és akkor mondta hogy beszéld meg vele most komolyan ezt anyám hogy gondolja??fiúval elenged lánnyal nem?mit csináljak hogy elengedjen?

14/L


2011. aug. 18. 10:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát én sem úgy gondoltam hogy legelső sor nekem jó leghátul is xD én csak egy autogramot szeretnék meg hogy lássam élőbe (nem tetszik csak a zenéjét szeretem)amúgy meg mért nem engednétek el fluor koncertre?XD
2011. aug. 18. 14:01
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs itt semmi probléma,hisz anyukád elengedett,csak feltétel,hogy menjen veletek felnőtt.Akkor hol a probléma?Örülj neki,hogy anyukád még azt is felajánlotta,hogy elmegy veletek,gondolom elvisz autóval,meg haza is hoz. :)

Szerintem nyugodtan beszéld meg vele,hogy elmentek együtt:te,barátnőd,osztálytársad+anyukád.


Amúgy nem maradnál le semmiről se,ha nem mennél el a koncertre,mert nem valami nagy szám.Én már voltam,elöl álltam második sorban,és ahogy már az egyik válaszoló is irta másnapra kék-zöld foltos lettem,úgy összetapostak.Autogramot pedig nem biztos,hogy fogsz tudni szerezni,mert amikor én voltam akkora sor volt az autogramért,hogy inkább be se álltam.inkább nem kell,mint hogy akkora sort kivárjak. :D


Mindenesetre jó szórakozást! :)

2011. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért mert a kinézeténél csak a zenéje rosszabb...
2011. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:((( ááá pedig én az autogramra hajtok :'( amúgy köszi am nincs autónk
2011. aug. 18. 20:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok

Na hogy sikerült?Eljutottál?Kaptál autogramot? :)

2011. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:'( :'( nem tudtam elmenni mert az apám meg a tesója férje ma ünnepelték meg a névnapjukat és ezt tök titokba rendezték és délután állítottak be hogy menjünk fel és így itthon kellet maradnom és sz.r mulatós zenét hallgatni.de talán lesz autogramom mert anyám uncsitesója ment Kajárpécre ahol most van és megkértem hogy kérjen.
2011. aug. 21. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!