Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. Már többször...

15 éves vagyok. Már többször is voltam egyedül pesten. De anyukám nem akar felengedni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos meg van a nyomós oka, hogy most nem enged. Ha nem lenne ilyen, akkor biztos megengedné, hogy felmenj, mert már jártál ott egyedül.
2008. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Talán kérdezz rá hogy miért nem enged... utána próbáld meg az apróbb/nagyobb kéréseit teljesíteni :P és akkor hátha meglágyul a szíve; bár az előző válaszolónak is igaza van
2008. júl. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálam is ez van. Nagyon félt, így nem tudok elmenni pl. olyan koncertre, ahova a többieket elengedik.
2008. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen engem a kollégiumig engedtek el egyedül,nemh Bp-re:)Kérdezd meg tőle miért,de szerintem csak félt.
2008. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd a dolog jó oldalát! Ez mutatja hogy félt, törődik veled, mert szeret. Ez a szeretetének a bizonyítéka.


Majd pár év múlva szépen belátja hogy kicsi lánya felnőtt, és akkor már elenged.

2008. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

A Szigeten állítólag volt egy olyan kis sörsátor, ahol az ittas vendégeket operálni vitték. (Szervkereskedelem.)


Valószínűleg van oka félteni téged. Vannak a világban nagydarab férgek is, akik csak kinézetre emberek.

2008. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát, attól függ, mit akarsz csinálni. azért pest nem a pokol, hanem két millió ember lakhelye...
2010. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!