Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi férfi? Belevágnátok...

Külföldi férfi? Belevágnátok egy olyan kapcsolatba, ahol a másik fél nem magyar?

Figyelt kérdés
Vélemények? Tapasztalatok? Minden érdekel,ami ezzel kapcsolatos. Nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat. Kicsit félek,hogy mi lehet egy ilyen kapcsolat jövője. Mik az előnyök és hátrányok? Nektek milyen származású a párotok? Bocsánat a sok kérdésért,csak szeretnék tisztán látni. KÖSZÖNÖM szépen a válaszokat előre is! 24/N
2011. aug. 18. 12:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%
Csak akkor, ha a másik fél(nyugat-)európai. Lehetőleg: angol, német, dán, norvég, finn, osztrák, francia, belga, svájci. A déli/mediterrán népek már egy kicsit problémásabbak (olasz, spanyol,főleg török, görög)- velük már kétszer is meggondolnám a dolgot. Arabbal, afrikaival pedig semmi szín alatt nem kezdenék. Vannak olyan kulturális különbségek, amelyeket nem lehet áthidalni.
2011. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Semmi szín alatt! Csak magyar, persze nem etnikum és olyan vallásu mint én vagyok! magyar vagyok, magyarnak születtem.... kár hogy ezt olyan sokan elfelejtik amikor beleesnek egy arabba vagy kinaiba, vagy másba.
2012. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22-es: kár hogy elfelejtik, hogy magyar vagy? :-)

Én is mindig magyarról ábrándoztam, épp most próbálok egyet kiheverni.

2012. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
hát nekem nem kell sz@r magyar....nem vagyok nekik elég szemét dagadt spermaputtony....
2015. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!