Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 70 éves férfinak születésnapra...

70 éves férfinak születésnapra mit?

Figyelt kérdés

Anyukám párja szombaton tartja a 70. szülinapját. Fogalmam sincs mit vegyek neki. Jóban vagyunk, de megtartom a három méter távolságot, viszont mindene megvan. Alkoholt nem szeretnék mert mindig azt kap, és azért ez csak egy kerek szám. Várok ötleteket, mert nekem semennyi sincs. Árban max 3-4 ezer forintra gondoltam, nem vagyok elengedve anyagilag. Torta lesz, nem az én részemről.


Hátha segít milyen ember: otthonülős, zsémbes, mindig neki kell hogy igaza legyen. és tényleg mindene megvan. Hobbija nincs. Jövőhéten utazik el Görögbe, talán oda valamit de mit? Már oda is mindent megvett magának.


Remélem tudtok segíteni.


Köszönöm


2011. aug. 18. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy sakk készletet..
2011. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

vegyél neki patkány mérget

vagy valami hatásosabbat.

2011. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

valami vicces szülinapi lap

valami szép pulcsi

ha szereti az autókat, motorokat, akkor valami kis csecsebecse, vagy ha van is pl autója akkor oda valami

:))

2011. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sakkozni nem tud, van autója, de nem használja, inkább a garázsban tartja és tömegközlekedik. Ki érti ezt.... :(
2011. aug. 18. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:

hát ez nehéz :O

kérdezd meg anyukád minek örülne, vagy vegyetek vele közösen egy nagyobb ajándékot (:

2011. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vegyetek anyukáddal közösen kényelmes matracot szerintem!:) vagy ha megy görögbe, napernyőt!:D
2011. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D anya is agyal, de ő már megvette a fiával (mármint a fickó fiával) közösen egy orbitálisan drága karórát.


Totál ötlettelen vagyok :(

2011. aug. 18. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
tanítsd meg sakkozni:P
2011. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha dohányzik: egy jó szivar? Esetleg egy könyv?
2011. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!