Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim? :/

Miért nincsenek barátaim? :/

Figyelt kérdés
Nem értem mért nincsenek barátaim. Ugyan olyan vagyok mint akárki más. Volt egy "legjobb" bnőm, de ahogy elköltöztem megszakadt a kapcsolat. Nemtudom, mért nem akar senki velem barátkozni. Hogyan tudnék barátokat szerezni? :/19/L
2011. aug. 18. 14:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Anyumtól költöztem el a barátomhoz, nem messze 20 km. Azóta taliztunk bnőmmel, de nem az igazi, érzem nem olyan mint rég. A nővérem lakik most abba a szobába ahol én laktam és most vele van olyan jóba amilyenbe velem volt.
2011. aug. 18. 15:06
 12/19 anonim válasza:
és a barátod baráti társasága?
2011. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én meg gödi vagyok :D
2011. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Neki a haverja a bnőm pasija lett és ő is elpártolt nővéremékhez... :D vicces, de szomorú is egyben.
2011. aug. 18. 15:11
 15/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:11


Oda jártam Általánosba :D :P

2011. aug. 18. 15:13
 16/19 anonim ***** válasza:
és most? mármint mit tanulsz vagy hova jársz suliba?
2011. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Magamról tudok írni:

Nekem volt sok olyan akivel lehettem volna jóba, de csak elvoltunk a suliban. Aztán megszakadt a kapcsolat. Én ide nem hívhatok senkit, átmenni nem szívesen mentem senkihez mert akkor vissza kell őket hívni. Így nem kerestem őket és ők sem engem. Meg én mondjuk elég visszahúzódó vagyok.

2011. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most vácra járok suliba. Szakmát tanulok, pénzügyi szakügyintézőnek :)
2011. aug. 18. 15:31
 19/19 A kérdező kommentje:
Nekem az osztályból odajött egy csaj és közölte h engem azért nem szeret senki mert egy olyan lánnyal barátkozom aki szintén nem szimpi nekik. De ha esetleg nem barátkoznék azzal a csajjal akk szeretnének...mondom ilyen barátok nem kellenek köszi :/:O
2011. aug. 18. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!