Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen programokat...

Szerintetek milyen programokat csináljunk jövő héten?

Figyelt kérdés

Sajnos egész nyáron sokat dolgoztam, de a jövőhetet teljes egészében a feleségemmel és az ötéves kislányommal tudom tölteni.

Azt akarom ,hogy nagyon különleges legyen, mert elég ritkán tudok elszabadulni a munkahelyemtől.


2011. aug. 18. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Kirandulas, kertiparti harmasban. Biciklizes, mozi, mindent amit a gyerek is elvezne, es maskor nem nagyon csinaljatok.
2011. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Állatkert esetleg :)
2011. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az állatkertbe mindenféle képpen elmegyünk. :)
2011. aug. 18. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Séta a városban, kirándulás, megnézni látnivalókat (még ha már milliószor is láttátok, mégis jobb a családdal megtenni megint), menjetek ki a városligetbe és üljetek le piknikezni, állatkert is nagyon jó ötlet, bringóhintózni. :)
2011. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ami nekünk bejött 2 és 4 évessel:/fiú és lány/ vasúttörténeti park,repüléstörténeti park,természettudományi múzem,skanzen, tropicarium,állatkert,margit sziget,kalandpark-bókay kert-
2011. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: szerintem a vidámpark sem rossz program. :)
2011. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a gyerekekkel elmentünk Siófokra,onnan hajóval Tihanyba és vissza,nagyon élvezték.

2011. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és még 1: 1 napra leruccanni a velencei tóhoz,ha elutazni nem tudtok


ahová meg mennénk de horror drága: kolping hotel


ha mennétek és nem drágán,nagyon sok gyerekbarát kis ház van,ahová semmit nem kelll vinni mert játékok is vannak


itt mi már voltunk:


palócház

ágnes tanya-átruccantunk attila domra azt is nagyon élvezték

boglárka vendégház

2011. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
IX. ker orczy kertben van egy tök jó kis kalandőark és nem drága, meg szép is van tó kacsékkal meg midnen. a réten lehet piknikezni is.
2011. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2011. aug. 18. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!