Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre koszorúnál bordó...

Temetésre koszorúnál bordó kálához milyen virágot javasoltok?

Figyelt kérdés

Közeli volt a rokon, anyum testvére, nagyon szerettük Őt. Szerdán lesz a temetése.

Én szeretném a bordó kálát, mert különleges. Amellé kellene valamilyen virág, de a szegfű, rózsa, gerbera kizárva. Sárga vagy narancssárga virágra gondoltam.


2011. aug. 18. 17:15
 1/4 kixy93 ***** válasza:

Szerintem hogyha elmész virágárushoz akkor ő tud majd segíteni ebben, ott a helyszínen!:) És akkor össze is állítja neked..

Részvétem :/

2011. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fehér virág nagyon illik hozzá. Narancs szerintem nem.
2011. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fehér krizantémot, vagy fátyolvirágot, esetleg valami zöld virágú apróságot tennék mellé.
2011. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Elmentem ma a virágüzletbe, és le is lohadt a kedvem mert a virágos közölte, hogy a bordó kála egyáltalán nem mutat a sötétzöld koszorún, és hogy amúgy is 680 Ft egy szál belőle, és kellene kb 30 szál... Meg a koszorúalap, meg a díszítés meg a szalag meg minden...és sajnos erre nekem nincs 30 ezer Ft-om :(((( El is keseredtem rendesen.

Végül mást választottam, ami kijön 15 ezer Ft-ból. Körben fehér királyliliomok végig, középen pedig egy több szálból álló piros flamingó-csokor. Azt gondolom, szép lesz ez is, bár kicsit elment a kedvem hogy nem tudtam azt kifizetni amit szerettem volna :((( Ez a mai magyar valóság.

2011. aug. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!