Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok....

Nehéz helyzetben vagyok. Valaki valami egyéb ötletet tud adni?

Figyelt kérdés

A héten felmondta a telefonom a szolgálatot.

A szervizben azt mondták, hogy ez egy főpanel hiba, (magától ment tönkre) amit már nem érdemes kicserélni, mivel a telefon árának 1,5 szerese. Másik telefonom nincs..és most nincs annyi pénzem, hogy vegyek másikat, mivel az egész nyári pénzemet a bringámba öltem bele. A garancia lejárt. Most jogsit akartam volna de...A szüleim azt mondták amikor megkaptam ezt a telefont, hogy ez az utolsó telefon, amit ők megvettek nekem. És próbáltam tőlük segítséget kérni...de semmi..10 ezerből meg nem akarok venni egy használhatatlan szart. Valaki valami tippet tud adni, hogy hogy merre mit hogyan tovább?....

A normális válaszokat köszönöm. 17/F


2011. aug. 18. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyszülők?
2011. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sos-ben 10 000-ért tudsz venni, amit használsz addig, amíg nem tudsz jobbat.
2011. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én tegnap vettem telenorban előfizetéses SE Cedart, 3500.-volt, 2000.- a telefon, 1500 a havi előfizetés,ami lebeszélhető.
2011. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a biztató válaszokat! az utolsónak meg főképp köszi az ajánlatot...utána nézek! :)
2011. aug. 18. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:

utcsó voltam: én is ebben a helyzetben voltam mint te,és megnéztem melyik tudja ami nekem kell-bluetooth,kamera,rádió-és melyiket lehet legolcsóbban elhozni legjobb havidíjjal. amgy ez az:


[link]

2011. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja,és 2 perc alatt rájötttem h sokal jobban bejön mint az a méregdrága érintőképernyős vacak ami tönkrement
2011. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazság az hogy én is csak egy hagyományos tizenéves kor vége felé járó manus vagyok. Elkezdek gyűjteni vmi jó telefonra...a jogsit majd érettségi után leteszem.
2011. aug. 18. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Bemész a tescoba 3 ezzerél már van telefon ha lesz pénzed majd lecseréled egy jobbra.
2011. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lopj egyet ;)
2011. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
SOHA!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 18. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!