Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egyetem és munka...

Lehetséges egyetem és munka mellett jól működő párkapcsolatot fenn tartani? Akik ilyen helyzetben vagytok, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Második műszaki diplomámat csinálom,mellette dolgozom (2 évig diákként,3 éve főállásban).

Szabadidőm 90%-át párommal töltöm,maradék barátké,családé.

Néha nehezen beosztható az idő,van hogy melóidőben tanulok (irodában),igy több szabadidő marad.

De megéri.

És párom is jól kezeli,ő is ezt csinálta tavalyig.

25/N

2011. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálatok hogy működik?
2011. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne lehetne? Nem az a lényeg, hogy mennyi időt töltesz vele, hanem az, hogy amennyit eltöltesz, az az idő mennyire értékes.

Vele lehetsz napi 15 órát, semmit nem ér, ha egymás mellett neteztek. És tölthetsz fele napi felet, ha értelmesen töltitek, egymással foglalkoztok.

2011. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia,persze lehet én anno suli mellet főállásban dolgoztam,akkori páromra is jutott idő,sőt ezek mellet minden 7végén buliztam a barátaimmal meg még a családomra is volt időm majdnem mindem nap...
2011. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne? :)


Én egyetemre járok (idén államvizsgázok) mellette dolgozok, és tavaly mentem férjhez. :)

Szerintem simán működik..

Ráadásul, 2 napja tudtam meg, hogy kisbabát várok. :))


(23/L)

2011. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!