Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartottál szeretőt?

Miért tartottál szeretőt?

Figyelt kérdés
Miért nem hagytad ott az elromlott kapcsolatot, és miért nem utána kezdtél újba?
2011. aug. 18. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatomban volt. Nem lehetett otthagyni az akkori párom, mert nem volt normális. Aztán mikor megismertem a mostani páromat végül sikerült. Előtte se szeretőt kerestem, csak ők nem voltak elegek, hogy merjek lépni.
2011. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem tartottam szeretőt (nő vagyok),de az egyik ismerősöm (férfi) rendszeresen csalta az élettársát,akivel azóta külön is mentek.Azt mondta,nem akarta otthagyni,mert sajnálta a gyereküket,de nagyon sokat veszekedtek,és a szexuális életük is rémes volt,ezért elment fizetős és ingyen vihető lányokhoz,"akiktől megkaphatta,amiről otthon szó sem lehetett".

(mielőtt valaki lepontozna,ez nem az én értékrendem,soha nem csaltam meg senkit,csak leírtam azt,amit nekem egy ilyen kérdésre ez a srác mondott!)

2011. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

mert egyikünk helyzete sem engedi meg, h lépjünk.

élvezzük, amíg lehet, a szerelem úgyis múlandó. nem fogom felrúgni az életemet egy hirtelen jött impulzusért.

persze, néha eljátszunk a gondolattal, h milyen jó lenne, de már egyikünknek sincsenek illúziói.



na, jöhetnek az erkölcscsőszök lepontozni :)))

2011. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 éves kapcsolatom haldoklott amikor megismertem egy másik férfit. Eleinte titokban találkozgattunk, majd véget vetettem a párkapcsolatomnak és elköltöztem miatta. De én még akkor is titkoltam a kapcsolatot, senki nem tudott róla a legjobb barátnőmön kívül.
2011. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"élvezzük, amíg lehet, a szerelem úgyis múlandó"

Hozzáállás kérdése. Számodra pl. biztos mindig elmúlik, mert így állsz hozzá. Rossz lehet neked.

2011. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!