Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A kislányunk jobban szeret az én szüleimnél lenni, mint a feleségem szüleinél(feleségem szülei néha elég alpáriak).

A feleségem viszont azt hiszi ,hogy ez miattam van, hogy én uszítom a lányunkat az ő szülei ellen.

Hogyan győzzem meg arról ,hogy nem uszítok a szülei ellen?


2011. aug. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod? Gyereket még nem lehet uszítani.
2011. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ötéves
2011. aug. 18. 22:55
 3/6 anonim válasza:
0%
Ha alpárinak gondolod őket, akkor lehet, hogy tudat alatt valóban hatással vagy a gyerekre, inkább próbáld meg a gyereket odaszoktatni, esteleg a szülöknek meg szólni, hogy fogják vissza magukat a gyerek érdekében.
2011. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ötéves gyerek jobban érzi, hogy kiszereti, mint mi gondolnánk!
2011. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Meg kell kérdezni a feleségének a gyermeket, mondd: miért nem szeretsz (annál) a nagymamánál?

Ebből egyszerűen el tudja dönteni, hogy miért nem akar a gyerek odamenni, és látni fogja, hogy ennek semmi köze nincs Önhöz.

Aztán pedig-ahogy írták feljebb is-elmondani a nagyszülőknek, hogy a gyerek érdekei az ő érdekük is. Hiszen a gyerek nem hallja állandóan a közönséges beszédet, ők pedig több időt tölthetnek a kisunokájukkal.

2011. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

a gyerek mindig azt érzi, hiszi, amire nevelik, tanítják.

ráadásul utánzással tanul!


ha vigyorogva van előadva, hogy képzeld megyünk a nagyihoz, hidd el, vigyorogni fog vissza rád....

2011. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!