Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben? (Tilott szerelem)

Figyelt kérdés

Segítsetek!Két és fél éve titokba járok a szerelmemmel ! De a szülei tiltják tőlem,mert roma vagyok :( . Szeretem imádom és ő is ugyan így érez irántam.Most a szülei bezárták , intézetbe küldik vagy esetleg magántanuló lesz... Megbeszélni nem lehet,mert ők megmondták soha nem lehetünk együtt ha rajtuk múlik.Mi szeretnénk együtt lenni, mert nagyon boldogok lennénk,de így csak szenvedünk. MIT TUDNÁNK TENNI?

Én 19 éves vagyok,ő 17.


2011. aug. 17. 15:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%

Sorry fiam, ha a lányom kitalálná, hogy cigány sráccal akar járni, valszeg én is foggal körömmel megakadályoznám... Nevezd előítéletnek, tapasztalatnak vagy rasszizmusnak, vagy aminek akarod. Én félteném az életét. Vagy a saját pénzünket.

20L

2011. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
*tiltott
2011. aug. 17. 15:30
 3/32 A kérdező kommentje:
És ha az a fiú tiszta szívőből szeretné a lányodat,és rendes,tisztességes lenne?
2011. aug. 17. 15:32
 4/32 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú? Hát én egy "megoldást" ismerek erre a problémára, amire minden szülő azt mondja, hogy oké, akkor házasság... gondolom kitaláltad. Félreértés ne essék, én ezt nem tanácsolom, de maguktól megpuhulni biztos nem fognak az ősök.
2011. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Te már felnőtt vagy, egy év múlva ő is az, ha meg tudod teremteni a megfelelő anyagi hátteret, vedd el feleségül.
2011. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Kibicnek ugye semmi nem drága! Előttem szólók lányait vegye el egy ilyen barnabőrű , akkor is az lesz a véleményük? Egyébként miért nem cigóhoz mentek anno ?
2011. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

"Hát én egy "megoldást" ismerek erre a problémára, amire minden szülő azt mondja, hogy oké, akkor házasság... gondolom kitaláltad. "


Ha nálunk megesne, akkor akár megtartanánk a babát, akár nem, de házassághoz nem ragaszkodnék egyáltalán. Sőt...

2011. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Tartsatok ki egymás mellett, és akkor tiétek a szép szerelem!. Még egy évet várni kell, akkor nagykorú lesz..

Az előítéletekkel csak a nagyon erős szerelem tud megküzdeni. Addig tanuljatok - és 18 évesen új élőítélet nélküli életet kezdhettek!

Modern Rómeo és Júlia, kívánom , hogy boldogok legyetek!

http://www.youtube.com/watch?v=MI7-U-R_4kw&feature=related

Zefirelli Rómeo és Júlia

2011. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Semmit,ha egy év múlva el is veszed feleségül,mert akkor már nem tilthatják,akkor sem fognak SOHA elfogadni a szülei.

Ez miatt pedig valószínű sosem lesztek felhőtlenül boldogok és aha a lány szülei erősebb benyomást gyakorolnak majd rá ha elmúlik a rózsaszín köd akkor pedig nagyon valószínű,hogy el fog hagyni,még ha most azt is mondja,hogy örökké veled marad.

Gondolj ebbe bele,roma és fehér! Nem lesz majd ez így jó sehogysem!

2011. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem fogunk arra egy gyereket felhasználni ilyen fiatalon,hogy a szülei beleegyezenek a kapcsolatukba.
2011. aug. 17. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!