Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ilyen helyzetben...

Mit tudnék ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Az egész történet ott kezdődik,hogy apukám gyerekkorában mindig a húga miatt kapott verést bőr szíjjal,a saját anyja kihasználta pl: a 10emeletest vele mosatta le naponta és a többi. Akkor mások csúfolták amiatt,hogy görbe a lába.. Anyuval 16éve vannak együtt,és csinált elég durva dolgokat.. Anyut előttem összeverte,mindig iszik,kiabál,ordít,ő helyre akar mindenkit tenni.. Akkor összebalhézott egy pasival mert az folyton a lába miatt piszkálta,anyu közéjük állt,elesett,eltört a keze(mert a feje mögé rakta) ha nem rakja a kezét a feje mögé,akkor nagy valószínűséggel már nem lenne anyám.. Még mesélhetnék sztorikat nem hinném,hogy arra lennétek kíváncsi.. 16éve tűröm azt,hogy apám,megalázz,hozzá se szólok de már elkezd engem egrecéloztatni,ha nem talál valamit akkor én vagyok a büdös kölyök,hova raktam,naponta megiszik 20sört ami megártja,hazajön,ordít,engem akar megtépni,meg anyámat felpofozni,meg kiakar minket nyírni... Anyám még mindig vele van,azért mert én itt vagyok és nem akarja,hogy szenvedjek ha elválnának,mert min mennék keresztül.. De hiába mondom anyunak,hogy ez lenne a legkevesebb ami engem megviselne,amilyen dolgokat már átéltem.. Néha annyira elegem van apámból mikor cirkuszol a semmi miatt,hogy legszívesebben nekimennék és addig ütném míg a földön nem marad. De visszafogom magam,mert ebből én jönnék ki elég rosszul.. A barátom,aki 22éves felajánlotta,hogy őt nem zavarná ha ott laknék vele a lakásában. De azt én nem akarom,mert hiába dolgozik,nem várhatom el,hogy engem és akkor még magát is tartja el.. Felajánlotta azt is,hogy szívesen elbeszélne apám fejével de mondtam,hogy inkább ne mert amilyen apám,még ő jönne ki rosszul belőle..


Ti mit tennétek az én helyemben?:/


16,5/L


2011. okt. 8. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ebbe a helyzetbe nem neked kell lépni hanem anyukádnak kellene inkább beadnia a válópert.
2011. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyud fél elválni apukádtól. Én is vmi hasonló helyzetben vagyok, csak nem ennyire durva. Apud meg sajnos kiskorában ezt látta otthon...az én apukám is ezért ilyen.
2011. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom,anyunak kéne lépnie. De ő nem akar,vagy azért mert már megszokta ezt és sz*rik rá,vagy mert fél a következményektől.. De ez meg nekem nem jó..
2011. okt. 8. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha még tanulsz, akkor kereshetnél valami diákmunkát.És akkor oda tudnál költözni a párodhoz, és még el se kell, hogy tartson!

Azért elég durva, hogy anyukád ezt eltűri, gondolom voltak rendőrségi ügyek is..

Na mindegy, ez már nem az én dolgom!

Én mennék, akármi is van!

2011. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
menj be a családsegítőlhöz, mondd el a szitut, kérd a családi pótlékot a saját nevedre és akkor elköltözhetsz a barátodhoz és mégsem neki kell eltartania.
2011. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a családi az nagyon karcsú 12000 ft körül van. De ha valami diákmunkát csinálsz mellette akkor már tűrhető, és elköltözhetsz a barátodhoz.
2011. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én detto ugyanez, leszamitva, hogy anyam is ilyen (jol megerdemeltek egymast), es anyam miutan szetvert engem, o legalabb bocsanatot kert :S


talan 17 lehettem, amikor osszecuccoltam egy nagy taskaba, es leleptem otthonrol. kollegiumba mentem, illegalisan laktam ott (leven nem voltam meg egyetemista), de valahogy mindig akadt hely, ha mashol nem, a foldon.

aztan meg a baratom ágyában :D (mostmar a ferjem)


eletem egyik legjobb dontese volt, hogy elmentem otthonrol

szerintem menj a baratodhoz lakni, ha tenyleg zavar, hogy o fizet, akkor kisebb munkakat el tudsz vallalni, plussz a hazimunkaban is tudsz segiteni.


az apukaddal semmi esetre se beszeljen, annak te is tudod, hogy ertelme zero, az ilyen emberekkel nem lehet beszelni..

2011. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj a barátodhoz. Ennyi segítséget elfogadhatsz a szeretteidtől.
2011. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!