Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaltak már meg? Hogyan...

Csaltak már meg? Hogyan derült ki? És együtt maradtatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 12:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A cégem nevén volt a telefonja, megnéztem a híváslistát. Nem ... soha egy ilyen patkánnyal.
2011. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Elmondta, azonnal. Akkor szakítottunk, de azóta megint újra együtt vagyunk. Azóta az évek során százszor bizonyított.
2011. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 bánomisén ***** válasza:
100%
Nekem is fura, de eddig még senki. Vagy csak nem tudok róla :-D
2011. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem, de nem maradnék vele együtt az biztos...nekem a legfőbb a bizalom, nem tudnék úgy élni hogy azon kellene agyalnom épp mit csinál...
2011. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy, aki csók szintjén megcsalt, de bevallotta, pedig magamtól sosem jöttem volna rá. Az őszintesége megfogott, együtt maradtunk, de utána már sosem voltam nyugodt, ha egyedül ment valahova. Pár hónap után aztán vége lett a kapcsolatnak.


Ha félredugott volna, akkor evidens, hogy nem maradtunk volna együtt. Akkor láncfűrész vetett volna véget a kapcsolatunknak.

2011. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer volt egy barátnőm.Sülve-főve együtt voltunk,és megakarta ismerni az akkori páromat,mivel sokat meséltem róla.Emlentünk hármasban valahova.Mikor kimentem a mosdóba történt köztük csók.Utólag tudtam meg,k*rvára haragszom mindkettőre a mai napig,pedig nem voltam én szerelmes se!(ja és a csaj 100kiló volt,szóval nem is értem,hogy történhetett...Ezt nem irigységből mondom de mindegy!)Aztán mikor még szintén nem tudtam semmit,végülis szakítottunk.Bár tagadta, hogy lenne más,annyi esze volt, hogy az én gépemen hagyott chat-es előzményeket,amiken szebbnél-szebb lányok adatlapjait találtam meg.(nem tudom történt-e valami valamelyikkel,de elképzelhető simán).A csajjal se állok szóba már,bár még 3 év után is próbálkozik velem kibékülni.


Második.Egyszer nagyon belezúgtam egy pasiba.Tényleg minden tökéletes volt.Aztán bevallotta,hogy lefeküdt az exével,majd azt is, hogy visszamegy hozzá... Coddálatosz!


A többi kapcsolatomban is szerintem történt egy s más,de nem tudok róluk végülis...


23N

2011. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Egyik kolléganőjével csalt meg. Gyanússá vált a viselkedése, megnéztem a telefonját. Szembesítettem a tényekkel, azt mondta, csak megingott, egyszeri eset volt, ne menjek el, krokodilkönnyek stb. Megesett rajta a szívem, meg szerettem is, közös életet terveztünk. Beláttam, hogy az én hibám is, hogy megcsalt.


Utána még egy évig együtt voltunk, de idegbeteg voltam minden percben. Kiderült, hogy továbbra is időnként összejár a nővel. Hajnali 4-kor pakoltam el, tányérdobálós veszekedés után. Mivel hogy egy éven át csalt, ahhoz volt bátorsága, de ahhoz hogy közölje velem hogy már nem kellek, nem.


Nem lehet együtt maradni megcsalás után. A kisördög mindig ott lesz és mondogatja, hogy mi a biztosíték arra hogy többször nem teszi meg? Később elmondta, hogy elszaladt vele a ló, mert úgy gondolta, hogy ha egyszer megbocsátottam, megteszem többször is. Hát ez nem jött össze...

2011. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
nem. de az is biztos, ha megcsalnának nem maradnék az illetővel. 27/nő
2011. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen, láttam egy képet róla, valaki megmutatta.Na én akkor mindent mondtam neki, nem érdekelt semmi, az sem mit mond, de megbeszéltük a dolgot.Elgondolkodtam,magamba néztem, és bizony szinte én löktem más karjába.Azóta már együtt is élünk,nem tudok róla,hogy lenne más,de ha kiderülne valami, már igazán nem érdekelne.
2011. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
13:07-es mivel lökted más karjába?
2011. okt. 12. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!