Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás. Ti így együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás. Ti így együtt maradtatok volna hogyha. (? )

Figyelt kérdés

Ha rohadtul féltékeny, pl: megszabja mit csinálj. Annyira, hogy fiúkkal egyáltalán nem tarthatsz kapcsolatot, de még rájuk sem nézhetsz.


Ha abba is beleszól kivel beszélgetsz.


Hogy elvárja, hogy csak vele csinálj dolgokat, vele beszélgess, vele menj el bárhova is, de mással ne.


Hogy mindenről számolj be, hol jártál, mit beszéltél, stb..


De viszont meg rohadtul szereted, és szerelmes vagy belé, és nagyon hiányzik.


Ti mit gondoltok? Légyszi írjátok le, fejtsétek ki a véleményeteket.


2011. aug. 24. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy nem, pláne, hogy a tesója, aki srác a legjobb barátom :)
2011. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tom én biztos nem szabnék meg ilyeneket a barátnőmnek de viszont innen látszik szerintem hogy ő is szeret és félt téged :(
2011. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Amazing ***** válasza:
100%

Figyelj, börtönben akarod leélni az életed?

Ezek csak a kezdeti stádiumok, majd később, ha valami nem úgy van ahogy akarod, megver...stb

Sztem hagyd ott, találsz úgy is jobbat, és hamar elfelejted.

2011. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem bírom elviselni azt, ha lekorlátoznak. Hiába szeretném egyáltalán nem maradnék vele, mert ha igazán szeretne akkor ő is próbálna nyitni egy kicsit.
2011. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha ez idővel nem csillapodik, hanem még erősödik, akkor fuss!
2011. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
És te nem féltékenykedsz és nem szabod meg az ő dolgait??
2011. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán sose szabtam meg a dolgait, hogy mit hogyan csináljon.
2011. aug. 24. 14:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálunk ez így van, de nem egymás utasítására. És nem is olyan szigorúan, hogy rá sem nézhetünk másra vagy nem szólhatunk hozzá máshoz, mert az lehetetlen. Nekünk ez így pont megfelel.
2011. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Akkor beszéld meg vele hogy eleged van abból hogy nincs levegőt,megfojt nincs saját életed,vagy legyen kölcsönöd vagy semmi joga ezt tenni..és mennem a halál f*szára ... :)
2011. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg teis...mondd neki h akkor innentöl csak fiúkkal beszélhetsz és azok közül is csak xyz-vel...és minden beszélgetést látni akarok és csak velem lehetsz élőben..akkor megtudja milyen érzés és talán aztmondja h akkor nem korlátozlak :)
2011. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!