Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudtad meg, hogy a...

Honnan tudtad meg, hogy a gyereked nem a sajátod? Ha ismersz ilyet, ő honnan tudta meg?

Figyelt kérdés
Elárulta neki a felesége vagy egy rokon?esetleg magától fogott gyanút?
2011. aug. 19. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Férj a feleségnek:

-Drágám 6 gyerekünk van, de az egyik annyira különbözik a többitől, valld be....megcsaltál?

Feleség szemlesütve: Bevallom megcsaltalak....

Férj: Értem...és akkor kié az az egy gyerek amelyik nem hasonlít a többire?

Feleség: A tiéd....

2011. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

11:53


:)

2011. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem ilyet, a saját haverja árulta el a pasinak, merthogy a gyerek az övé volt. :S Ki is bukott szegény. :(
2011. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nagybátyám. a bnője azt hazudta neki, hogy tőle terhes és kifizettetett vele mindent, eltartotta a nőt aztán megszületett a gyerek és a nagybátyámnak egy kicsit gyanús volt és tesztet végeztetett. hát kiderült nem övé a gyerek, aztán megjelent az eredeti faterja a kisfiúnak...egy roma férfi aki mellesleg egy 3 méteres szekrény.
2011. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak láttam ilyet. Nincs kimondva, gondolom szerencsétlen apa szégyelli és azért nem mondogatja, mert sajnálja a gyereket. Egy cseppnyire sem hasonlít rá. Mindkét szülő 150 cm, a gyerek pedig 190..már ez is épp eleget elmond erről, de a gyerek kiköpött mása egy kedves ismerősnek. Idővel úgyis észre fogja venni a gyerek is, mert nem lehet nem észrevenni.
2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Konkrét esetről is tudok,sőt nem is egyet a közvetlen környezetemben.

Néhol tudják az érintettek,másutt nem.A legrosszabb esetben teljesen nyílvánvaló,hogy másé a gyerek,mert mondjuk külső jegyeiben nem hasonlít az "apára".

2011. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért,de:

12:44, egyáltalán nem biztos, hogy nem saját gyerek, csak mert nem hasonlít.

Én és a szüleim mind a hárman alacsonyak vagyunk, az öcsém pedig 190 felett van.

Emellett egyáltalán nem hasonlítunk egymásra, ő a szüleimre sem.

Viszont anyukám egyik nagyapjának szinte kiköpött mása, mind testalkatban, mind viselkedésben.

Szóval nem kéne levonni messzemenő következtetéseket kívülállóként, mert így terjednek el a csúnya pletykák...

És kedves kérdező, tényleg bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de az ilyen butaságok mindig szúrják a szemem.

L/24

2011. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ne szólj be, mert fogalmad sincs. Mindenki tudta, hogy ki volt a szerető és a gyerek kiköpött mása a szeretőnek..

Erről ennyit.

2011. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Valóban nincs igazad, hiába nem a saját gyereked, a mozdulataidat át tudja venni attól.

SZal lehet ti is kakukkfiókák vagytok.

2011. aug. 19. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:

16:34

Nem "szóltam be", csak azt írtam, hogy az, hogy nem hasonlít a gyerek az apára, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem saját.

Meg "feltűnően" hasonlít egy ismerősre...pfff...a legjobb barátnőm is nagyon hasonlít egy másik barátnőmre, akkor ők most lehet, hogy testvérek?! Aztaaa.... :D

És a leírásodból ("csak láttam ilyet") úgy tűnik,hogy te sem tudsz túl sokat a dologról, csak valószínúleg a füledbe ragasztották a spekulációt, miszerint ez a helyzet.

Na mindegy, bocs hogy beletapostam a kis önérzetes lelkedbe, többet nem fordul elő... :)

L/24

2011. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!